Horoskop dzienny - 4 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 maja. Pierwszy dzień po długim weekendzie zapowiada się ciężko... Zobacz, jakie przeszkody mogą dziś pojawić się na twojej drodze.

Horoskop dzienny - Baran

Powrót do obowiązków codziennych po dłuższym wolnym jest dla ciebie wyjątkowo trudny. W pracy już przed wolnym panowała ciężka atmosfera, która teraz tylko przybierze na sile. Musisz rozważyć czy w takich warunkach jesteś w stanie w pełni wykorzystać swój potencjał.

Horoskop dzienny - Byk

Praca, rodzina, obowiązki codzienne... To wszystko cię przytłoczy już pierwszego dnia. Nie martw się. Z pomocą przyjdzie ci ktoś, na kogo zawsze możesz liczyć w momentach kryzysowych. Kiedy spojrzysz na sytuację oczami osoby z boku, zobaczysz, że z wszystkim sobie świetnie radzisz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nasilające się bóle są efektem niskiej aktywności fizycznej. Ostatnio zupełnie zaniedbujesz tę sferę życia, a efekty tego odczuwają twoje plecy i nogi. Musisz zaplanować co najmniej trzy dni w tygodniu, kiedy udasz się na spacer lub jogging.

Runy - co to jest? Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny - Rak

Twoje sprawy zawodowe przybiorą nieoczekiwany obrót. Pojawi się okazja na sporą odmianę i powinieneś ją wykorzystać, gdyż idealnie sprawdzisz się w powierzonej ci roli. Nie wahaj się - zmiana będzie korzystna dla wszystkich.

Horoskop dzienny - Lew

Nie podejmuj dziś żadnych zobowiązań finansowych. Niekorzystny układ planet sprawia, że możesz zaplątać się w sytuację, za którą przyjdzie ci słono zapłacić. Lepiej odłóż takie decyzje na bardziej sprzyjający moment.

Horoskop dzienny - Panna

Planety wywrą dziś na ciebie pozytywny wpływ. Przystąpisz do działania pełen energii i wiary we własne możliwości. Tego entuzjazmu nie będą w stanie pozbawić cię nawet niewielkie kłopoty, jakie pojawią się już na początku dnia. Tak trzymaj!

Horoskop dzienny - Waga

Zazwyczaj starasz się rozwiązywać swoje problemy w pojedynkę, nie angażując w nie bliskich ci osób. Tym razem nie da się tego uniknąć. Sytuacja, w której się znajdziesz, będzie wymagać natychmiastowej interwencji, a ty zostaniesz zmuszony do zwrócenia się o wsparcie.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Skorpion

Wpływ Wenus przyczyni się do nieoczekiwanego zwrotu akcji w twoim życiu sercowym. Osoba, która jest od pewnego czasu na twoim radarze, nareszcie zwróci się z prośbą o pomoc do ciebie! Wykorzystaj to odpowiednio.

Horoskop dzienny - Strzelec

Trudny początek tygodnia? Nie w twoim przypadku. Jak burza przejdziesz przez ten dzień nienagannie, wykonując swoje obowiązki zawodowe i domowe. Nagrodą za zaangażowanie będzie wieczór pełen atrakcji z bliskim przyjacielem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pamiętaj, że nawet z najgorszej sytuacji jest jakieś wyjście. Może w tym momencie go nie widzisz, ale ono na pewno jest gdzieś i czeka, byś je odkrył. Zainspirować w tym przypadku może cię bohater twojej ulubionej powieści...

Horoskop dzienny - Wodnik

Choć będąc w pracy, jesteś w swoim żywiole i spełniasz się w 100% to jednak trudno uciec ci od wrażenia, że nie jesteś należycie doceniany. Czas wziąć sprawy we własne ręce i porozmawiać o tym z przełożonym. Efekt może cię zadziwić.

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje. Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny - Ryby

Odczuwasz ostatnio bardzo silne skurcze łydek i rąk? To znak, że brak ci magnezu. Musisz wdrożyć do swojej diety produkty bogate w ten pierwiastek. Możliwe, że potrzebna będzie także odpowiednia  suplementacja preparatami bez recepty. 

Więcej o: