Meghan Markle jest na nowej diecie. Tych produktów musi unikać księżna Sussex w ciąży

Meghan Markle i książę Harry już niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko. Podczas głośnego wywiadu, który przeprowadziła z nimi Oprah Winfrey, zdradzili, że ich córeczka już na początku lata dołączy do rodziny. Do porodu zostało więc niewiele czasu, a Meghan Markle zmieniła nawyki żywieniowe. Co wykluczyła ze swojej diety?

"Mieć chłopca, a potem dziewczynkę - o, co więcej, można prosić?" - mówiła szczęśliwa Meghan podczas wywiadu z Oprah. To trzecia ciąża Meghan Markle. 39-latka jakiś czas temu we wzruszającym eseju poinformowała świat o swoim poronieniu. Po trudnych doświadczeniach stara się robić wszystko, aby jej dziecko rozwijało się jak najlepiej.

Księżna jak każda kobieta, miała swoje zachcianki w ciąży. Jednak jak donosi magazyn US Weekly, nie zajada się włoskimi makaronami, a stara się odżywiać rozsądnie i zdrowo.  Żona księcia Karola całkowicie wykluczyła ze swojego jadłospisu gluten i wymieniła go na warzywa i owoce, które są podstawą jej diety. Co jeszcze jada Meghan Markle?

Zobacz wideo Księżna Kate robi rewolucję na królewskim dworze. Przebija w tym nawet Meghan Markle.

Meghan Markle ma specjalną dietę w ciąży

Przyszła mama stawia przede wszystkim na ekologiczną żywność. Jej posiłki są bogate w warzywa i owoce, a główne źródło białka stanowią ryby. Kwasy Omega, które się w nich znajdują, są bardzo ważne w czasie ciąży, ponieważ przyczyniają się do prawidłowego rozwoju mózgu i funkcji wzrokowej płodu. Meghan Markle wymieniła również kawę na zdrowy, zielony koktajl, który dodaje jej energii.

Zdrowa dieta i aktywny tryb życia wzbogacone są o codzienną praktykę jogi. Markle ćwiczy dwa razy dziennie, co nie tylko poprawia jej formę, ale także pomaga w zachowaniu spokoju i harmonii.

Dzięki temu jest zdrowa zarówno fizycznie, jak i psychicznie podczas ciąży. Ta ciąża wydaje się trochę łatwiejsza niż poprzednia, poranne mdłości pojawiają się rzadziej. Meghan tym razem czuje się znacznie lepiej

- mówił anonimowy informator US Weekly. Mimo dobrego samopoczucia lekarz zabronił księżnej Sussex lecieć na pogrzeb księcia Filipa

Więcej o: