Lara Gessler pokazała stylowe wnętrze swojej kuchni. "Siedzenie na podłodze to dla mnie przyjemność do kwadratu"

Lara Gessler opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie wprost z serca domu, czyli kuchni. Restauratorka zaprezentowała stylowe wnętrze, w którym dominują szarości i zdradziła ciekawostkę, że jak gdzieś się dobrze czuje, to siedzi na podłodze. Okazuje się, że nie jest jedyna.

Lara Gessler na swoim profilu na Instagramie inspiruje Polki nie tylko w kwestiach związanych z macierzyństwem, ale również ze stylem. Jej wnętrze niejednokrotnie zachwycały użytkowników i użytkowniczki Instagrama. Tym razem restauratorka pochwaliła się szarą kuchnią - najnowszym trendem wykończeniowym w tym sezonie. Eksperci twierdzą, że tego typu wnętrza już niedługo zajmą miejsce na podium i zdegradują wszechobecne białe kuchnie. 

Zobacz wideo Czyścimy akcesoria kuchenne - sztućce, drewniane łyżki, deskę do krojenia i naczynia

Lara Gessler pochwaliła się szarą kuchnią

Jak gdzieś się dobrze czuje, to siedzę na podłodze. A siedzenie na podłodze w kuchni, to dla mnie przyjemność do kwadratu

- napisała Lara Gessler pod zdjęciem. Jej post skomentowała Agata Rubik, która przyznała, że sama ma podobną praktykę.

Coś jest z tym siedzeniu w kuchni na podłodze przy szafce. Robie dokładnie tak samo. Myślałam, że to takie wyjątkowe!

- napisała.

 

Rzeczywiście w takim wnętrzu można czuć się dobrze! Szare szafki, zestawione z białymi marmurowymi blatami sprawiają, że kuchnia wygląda jasno i przestrzennie. Dodatkowo złote elementy wykończenia mebli dodają jej niepowtarzalnego charakteru. Szare kuchnie sprawdzają się nie tylko w dużych przestrzeniach, ale również w tych mniejszych.

Barbara Kurdej-Szatan pozuje w modnej sukience w paski Barbara Kurdej-Szatan i jej modna sukienka na lato zachwyciły internautów. "Strzał w dziesiątkę"

Grunt to zestawienie szarości z odpowiednim kolorem. Monochromatyczna kuchnia w szarościach o sprawdzi się w przypadku większego metrażu, natomiast zestawienie z bielą optycznie powiększy pomieszczenie. Jeśli chcemy skontrastować zimną szarość i biel z cieplejszymi odcieniami, postawmy na drewniane blaty. Całość nas nie przytłoczy, a sprawi, że z chęcią usiądziemy na kuchennej podłodze.

Marzena Rogalska pochwaliła się wystrojem łazienki Marzena Rogalska pokazała, jak urządziła łazienkę. "Ja sobie ten zakątek już dawno wymarzyłam"

Więcej o: