Horoskop dzienny - 5 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 maja. Środa, czyli środek tygodnia może dać w kość. Sprawdź, co szykują dla ciebie gwiazdy tego dnia.

Horoskop dzienny - Baran

Kochasz życie, ale ostatnio nie potrafisz się nim cieszyć. Musisz znaleźć dla siebie pole, na którym będziesz się sprawdzać i któremu będziesz w stanie poświęcić część swojego czasu. To przyniesie ci mnóstwo satysfakcji i radości

Horoskop dzienny - Byk

Sprawy sercowe dziś nie będą toczyć się po twojej myśli. Twój partner nie będzie chciał dłużej przyjmować wymówek związanych z twoim samopoczuciem. Musisz stawić czoła swoim kłopotom, najlepiej dzieląc się nimi z drugą połówką.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Korzystny układ planet sprawi, że dziś wszystko będzie szło ci jak z płatka. Nie tylko uda ci się wykonać wszystkie zaplanowane działania, ale także nadrobić piętrzące się zaległości. Postaraj się jak najdłużej podtrzymywać dobrą passę.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny - Rak

Kwestie, które starałeś się odwlekać w czasie, wreszcie cię dopadną. Nie możesz już dłużej odkładać swoich zobowiązań, gdyż może to mieć dla ciebie nieprzyjemne konsekwencje. Postaraj się zorganizować sobie pomoc - to ci ułatwi wykonanie zadania.

Horoskop dzienny - Lew

Dziś na twojej drodze pojawi się niezwykle kontaktowa i życzliwa osoba. Postaraj się otworzyć na nią - może stać się świetnym materiałem na przyjaciela, którego w obecnej sytuacji bardzo potrzebujesz.

Horoskop dzienny - Panna

Ostatnio w kwestiach finansowych nie jest najlepiej. Nadarzy się jednak okazja, aby odbić się i nieco poprawić stan domowego budżetu. Z dodatkowych pieniędzy korzystaj roztropnie - może bowiem pojawić się nieoczekiwany wydatek.

Horoskop dzienny - Waga

Dziś otoczą cię zarówno dobre jak i złe wiadomości. Z jednej strony poprawa w kwestiach zawodowych, a z drugiej kłopoty osobiste. To wszystko wydawać się będzie zbyt wielkim obciążeniem jak dla jednej osoby, ale ty zdołasz się szybko ogarnąć.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Skorpion

Masz wielki problem z podjęciem decyzji, która może zmienić życie twoje i twoich bliskich. Nie możesz w nieskończoność odwlekać tego - postaw wszystko na jedną kartę, a nie pożałujesz. Zmiany są dobre i pozwalają zobaczyć świat z innej perspektywy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nawet kiedy starasz się dogodzić wszystkim i tak zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie mieć do ciebie pretensje. Musisz wrzucić na luz. Skup się na sobie i pomyśl o tym, na czym ci zależy. Nie zwracaj uwagi na nieprzychylne opinie - to wyraz zazdrości i zawiści.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Niekorzystny układ planet może przyczynić się do tego, że staniesz w centrum rodzinnego konfliktu. Postaraj się nie dolewać oliwy do ognia i pogodzić zwaśnione strony. Wyjdziesz na tym lepiej, a przy okazji zyskasz święty spokój.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś nie musisz się niczym stresować. Wszystko wskazuje na to, że czeka cię spokojny dzień. Spełnisz swoje obowiązki zawodowe, a następnie domowe i zyskasz cały wieczór na relaks z kieliszkiem wina w jednej ręce i dobrą książką w drugiej.

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Ryby

Choć postawisz sobie ambitny cel, to osiągnięcie go będzie cię kosztować więcej niż zakładasz. Nie zawracaj jednak w połowie drogi. Zdwój siły a uda ci się pokonać wszelkie przeciwności i uzyskać podziw w oczach osób, dla których wykonanie takiego zadania byłoby ponad siły. 

Więcej o: