Hubert Urbański już tak nie wygląda! W takiej fryzurze nie widzieliście go nigdy wcześniej. Zmiana na plus?

Hubert Urbański zmienił fryzurę. Na Instagramie zamieścił zdjęcie w zupełnie nowym wydaniu, czym zaskoczył swoich obserwatorów. Od lat kojarzony z naturalnie siwymi włosami, prowadzący "Millionerów" zrezygnował z dawnego wizerunku. Postawił na wygodę i zaskoczył fryzurą, w której nie widzieliśmy go nigdy wcześniej

Hubert Urbański przeszedł metamorfozę. Prezenter kilka lat temu zmienił fryzurę, stawiając na naturalny, siwy kolor, w którym prezentował się bardzo korzystnie. W takim wydaniu mogliśmy oglądać go w najnowszych edycjach "Millionerów". Przez chwilę nosił też wąsy, które spotkały się z dużą aprobatą ze strony fanów. W styczniu tego roku, zdecydował się natomiast, na bujny zarost na całej twarzy. Jego metamorfozy i ciekawostki z życia również zawodowego, możemy podglądać w serwisie Instagram. Również tam, postanowił zamieścić zdjęcie w nowym wydaniu, które bez wątpienia, zaskoczyło wszystkich. 

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Hubert Urbański zmienił fryzurę. Jak wygląda?

Hubert Urbański zamieścił na Instagramie zdjęcie na którym...znajduje się na drzewie. Uwagę przykuła nie tylko nietypowa rozrywka prowadzącego popularny teleturniej, ale także zupełnie nowa fryzura. Nie wiemy, czy jest to skutkiem zamkniętych zakładów barberskich, jednak Hubert Urbański postawił na dość radykalną zmianę wizerunku. Nieskrępowana niczym fryzura popularnego showmana, to głowa...ogolona na łyso. Minimalizm zadziwił fanów, ale spotkał się również z przychylnymi opiniami. Autor i bohater zdjęcia podpisał je w następujący sposób.

Italo Calvino- „Baron drzwołaz”- historia spełnionego życia i szalonej miłości- serdecznie polecam na najbliższy tydzień 

Hubert Urbański jest łysy! Co na to obserwatorzy?

W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło reakcji pełnych zdziwienia. Włosy rzecz jasna, odrosną, ale w takim wydaniu Huberta Urbańskiego jeszcze nie widzieliśmy. Porównano go m.in do popularnego muzyka Scootera. Uwagę przykuł też strój prezentera, który jest dość nietypowy, ale z pewnością wygodny. Sportowa kurtka, luźne spodnie i skarpetki naciągnięte na odzież wierzchnią. Luźny styl i nowa fryzura, to nowe wcielenie Huberta Urbańskiego? Fani skomentowali.

Hubercie gdzie ty masz włosy ?
Siema łysy! Wyglądasz jak Scooter
Dlaczego gwiazda Millionerów wkłada spodnie do skarpet?

Jak widać, zdania są podzielone. Jesteśmy ciekawi, czy ten oryginalny styl zagości u Huberta Urbańskiego na długo. Wolicie go w eleganckim wydaniu, jako prowadzącego teleturniej, czy w wersji "na luzie" chodzącego po drzewach?

 
 
 
Więcej o: