Małgorzata Kożuchowska skończyła 50 lat! "Dzięki że jesteście. I love you! To były wspaniałe urodziny"

Ciężko w to uwierzyć, ale Małgorzata Kożuchowska skończyła 50 lat! Z tej okazji przygotowała dla fanów wspaniałą niespodziankę. Nowy projekt aktorki zapowiada się naprawdę ciekawie.

Choć wszystkim nam trudno w to uwierzyć, Małgorzata Kożuchowska właśnie skończyła 50 lat! Cóż, czas pędzi jak szalony i naprawdę ciężko go zatrzymać. Mimo to musimy przyznać, że aktorka wcale na swoje lata nie wygląda, a nawet pokusiłybyśmy się o stwierdzenie, że chyba jednak specjalnie dla niej wskazówki postanowiły się zatrzymać. Okazuje się, że ta idealna forma aktorki to nie zasługa luksusowych kosmetyków i zabiegów medycyny estetycznej, a… genów! Jakiś czas temu Gosia pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z mamą. Dziś przygotowuje nas na nowy projekt, który otworzy przed nią kolejne lata spełniania marzeń.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska z okazji urodzin dodała wiele niepublikowanych dotąd zdjęć. Pozuje na nich z mężem

Małgorzata Kożuchowska świętuje 50–te urodziny. Przygotowała dla fanów niespodziankę

Niewysublimowana kobiecość pełen seksapil, wdzięk, polot i styl, przede wszystkim styl. Małgosia Kożuchowska od lat jest ikoną dla wszystkich Polek. Już od jej pierwszego debiutu na ekranie, masa kobiet dostrzegła w niej coś niezwykłego, co ciągnie się za nią niczym magiczny pył aż do dzisiaj. Aktorka właśnie skończyła 50 lat! Ciężko w to uwierzyć, prawda? My też jesteśmy w szoku, bo, co tu wiele mówić, zupełnie na swoje lata nie wygląda! Na jej Instagramie pojawiła się sklejka wspomnień z ostatnich lat i zapowiedź niezwykłego projektu. To piękny prezent dla wszystkich wiernych fanów i z pewnością dużo radości dla samej zainteresowanej.


Dzisiaj moje urodziny i od teraz już oficjalnie pół wieku człowieku. Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam. Dziękuję wszystkim za pamięć i za życzenia - czuję, że naprawdę jestem szczęściarą. Robię to co kocham - dla Was, mam cudowną rodzinę i marzenia, które chcę dalej spełniać. Dziś spełniam kolejne marzenie i w dzień moich urodzin dzielę się z Wami wyjątkowym projektem, którym chcę uczcić ten ważny moment w moim życiu! – pisze aktorka.
 

Czym jest już nie taki tajemniczy projekt? To podcast „Niekończące się historie”, który powstał we współpracy z Katarzyną Montgomery. Jak zajawia Małgosia, zajmie się w nim prostymi i nieprostymi rzeczami, które zainteresują ją i jej gości. Będzie się skupiał na tym, co otacza nas na co dzień i w czym żyjemy czasami solo, czasami nie.

Razem z @katarzyna.montgomery oraz @stor9_ stworzyłyśmy podcast „Niekończące się historie”. O rzeczach ważnych i mniej ważnych, interesujących mnie i moich gości. O moich inspiracjach, sztuce, rodzinie, przyjaźni. Będzie zabawnie i wzruszająco, lekko i na poważnie. Zawsze szczerze!

Kilka dni wcześniej aktorka opublikowała zdjęcie ze swoją ukochaną mamą, które udowodniło nam, że świetna forma to zasługa genów. Geny, geny i jeszcze raz geny – nie ma co do tego wątpliwości. Okazało się, że była to zapowiedź jej pierwszego gościa! Mama Jadwiga będzie miała przyjemność otwarcia spektakularnej serii słuchowiska stworzonego przez jedną z najpopularniejszych polskich aktorek:

Do premierowego odcinka zaprosiłam osobę, bez której nie byłoby Małgosi Kożuchowskiej... Moją mamę Jadwigę! Gorąco zachęcam Was do słuchania!
 
Więcej o: