Gwiazda "Brzyduli" Julia Kamińska przeszła metamorfozę. Jej dieta nie polega na liczeniu kalorii. Chodzi o coś więcej

Julia Kamińska w ciągu ostatnich kilku lat przeszła ogromną metamorfozę. Jej figura zachwyca, a uśmiech nie znika z twarzy. Okazuje się, że aktorka nie stosuje wcale diety odchudzającej, a jej nawyki żywieniowe mają wyższy cel. Gwiazda "Brzyduli" dba również o formę, a ćwiczenia które stosuje dają wspaniałe efekty. Na pierwszym miejscu stawia jednak samopoczucie

Julia Kamińska obecnie znów bije rekordy popularności, za sprawą rewelacyjnej roli w serialu "Brzydula". Również jej profil na Instagramie zyskuje nowych obserwujących, a to również za sprawą jej niezwykłej metamorfozy. Gwiazda serialu "Brzydula" w ostatnich latach znacznie schudła i wręcz zaraża optymizmem. Okazuje się, że kwitnącą formę zawdzięcza nowym nawykom żywieniowym. W wywiadzie dla jednego z magazynów zdradziła, że przeszła na dietę trzy lata temu, a zmiana dała jej energię i dobre samopoczucie. 

Zobacz wideo Sarah Paulson - muza Ryana Murphy'ego?

Julia Kamińska nie liczy kalorii. Preferuje warzywa dla dobra planety

Julia Kamińska wygląda inaczej niż kilka lat temu. Piękną aktorkę możemy obserwować na Instagramie, oraz w popularnym serialu. Ostatnio zamieściła zdjęcie, gdzie daniem na kolację okazuje się burger. Kojarzony z fast foodem, wywołał kontrowersje. Fani myśleli, że aktorka jest na specjalnej diecie, która wyklucza jedzenie tego typu. Nic bardziej mylnego, okazuje się, że Julia Kamińska nie liczy kalorii i zdecydowała się na burgera w wersji wege. W dodatku nie jest to jednorazowa zmiana. 

A Wy? Jak dbacie na co dzień o naszą Planetę?

-podpisała zdjęcie aktorka

 

Julia Kamińska używa tego serum z witaminą C. Kosmetyk kupicie w Rossmannie Julia Kamińska na planie serialu "Brzydula" zachwyca w obłędnej sukience z popularnej sieciówki. Znamy jej cenę

Gwiazda "Brzyduli" zdradziła niedawno w wywiadzie dla magazynu "Party" zdradziła, że na dietę wegetariańską przeszła trzy lata temu. Ten rodzaj żywienia dostarcza jej więcej zdrowych składników i zapewnia lepsze samopoczucie. 

Jestem na diecie wegetariańskiej od bardzo dawna, trzy lata. Dzięki diecie czuję się lepiej i mniej choruję. Uważam na to, co jem. Udaje mi się utrzymać wagę.

powiedziała w wywiadzie dla "Party"

Okazuje się, że dieta, którą stosuje Julia Kamińska jest odpowiednia dla niej, oraz dla planety. To wspaniały gest, na który decyduje się co raz więcej popularnych celebrytów. 

Julia Kamińska Wiemy, jak Julia Kamińska dba o włosy. Te kosmetyki kupisz w Rossmanie

Julia Kamińska zmieniła styl żywienia. W zdrowy tryb życia włączyła też sport

Oprócz diety wegetariańskiej, aktorka pokochała też aktywność fizyczną. Nie było to jednak konieczne, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Aktorka podkreśla, że zawsze czuła się dobrze we własnym ciele. Sport miał zapewnić jej siłę i dobre samopoczucie. 

Ćwiczę dlatego, że chcę czuć się silna, a nie dlatego, żeby być szczupła
Czuję się dobrze w swoim ciele, ale czułam się w nim dobrze, również kiedy ważyłam kilkanaście kilogramów więcej

zdradziła w wywiadzie aktorka. 

Okazuje się, że zgubione kilogramy są jedynie efektem ubocznym zmian, które wprowadziła w życie. Nowe nawyki zdecydowanie działają na korzyść aktorki. Jej cera jest pełna blasku, a gwiazda "Brzyduli" wręcz promienieje. Jak widać, liczenie kilogramów i restrykcyjna dieta nie muszą być jedynym kluczem do wymarzonego wyglądu. Warto brać przykład z aktorki, która otwarcie mówi o body positive i na pierwszym miejscu stawia swoje szczęście i radość z życia. 

 
Więcej o: