Layered bob doda twoim włosom objętości i lekkości. Pięknie wysmukli każdą buzię

Nowe odsłony boba królują na ulicach miast. W tym sezonie do mody powraca także layered bob. Ta kobieca fryzura pięknie podkreśli twoją urodę. Jej największą zaletą jest to, że bardzo łatwo ją ułożyć.

Nieśmiertelny bob doczekał się wielu odsłon. To jedna z ulubionych fryzur kobiet, a to dlatego, że można ją stylizować na wiele sposobów. Teraz do łask powraca także layered bob. Ta fryzura doskonale sprawdzi się u posiadaczek cienkich włosów

Zobacz wideo Jak zrobić warkocz bez plecenia?

Layered bob doda twoim włosom objętości. Jak wygląda? 

Layered bob to fryzura, która powinna zostać wykonana u profesjonalisty. Włosy powinny być tak przycięte i wycieniowane, aby układały się warstwowo. Dzięki odpowiedniemu wycieniowaniu warstw fryzura będzie się dobrze układała i wyglądała bardzo naturalnie. Ta fryzura to idealne rozwiązanie dla kobiet, które narzekają na brak objętości. To cięcie sprawi, że włosy będą wyglądały na gęstsze. 

Warstwowe cięcie wygląda doskonale zarówno na krótkim bobie, jak i na jego dłuższej wersji (tzw. long bobie). Jaką wersję wybrać dla siebie? Wszystko zależy od kształtu twarzy. 

Jaką wersję layered boba wybrać? 

Jeśli jesteś posiadaczką pociągłej buzi, to najlepszy będzie layered bob w wersji wavy - czyli pofalowanej. Dzięki temu optycznie poszerzysz twarz i nadasz jej subtelniejszych rysów. 

Jeżeli twoja twarz jest zbliżona kształtem do kwadratu, to zdecyduj się na warstwowego boba w wersji angled bob. Taka wersja tej fryzury, gdzie kosmyki z przodu są delikatnie wydłużone, optycznie wydłuży twarz. Dzięki temu twoje rysy staną się łagodniejsze. 

Posiadaczki okrągłej twarzy powinny zdecydować się na warstwowego long boba. Pasma z przodu sięgające do linii obojczyków optycznie wysmuklą twarz

Natomiast jeśli jesteś posiadaczką owalnej twarzy, to możesz śmiało poszaleć. W każdej wersji layered boba będziesz wyglądała świetnie. 

Więcej o: