Horoskop dzienny - 8 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 maja. Sobota to idealny czas na relaks. Czy dla wszystkich? Zobacz, co dziś czeka na ciebie za rogiem.

Horoskop dzienny - Baran

Każdy dostaje to, na co zasługuje. Tym mottem kierujesz się od dawna, ale czy odnosisz je także do siebie? Czy nie wymagasz, aby inni doceniali cię za to, że wykonujesz obowiązki, które do ciebie należą? Nie oczekuj zbyt wiele, skoro sam nie dajesz absolutne minimum. 

Horoskop dzienny - Byk

Dziś najdzie cię sentymentalny nastrój. Przejrzysz stare fotografie, listy i pocztówki, co wyzwoli w tobie potok wspomnień - tych dobrych i tych złych. dzięki temu uświadomisz sobie, w jakim punkcie się znajdujesz, i że twoje życie ma wartość i sens.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wahanie nie jest częstym stanem w twoim przypadku. Jednak teraz dopadło i ciebie. Postaraj się nie myśleć zbyt wiele i nie analizować. Zdaj się na instynkt - on jeszcze nigdy cię nie zawiódł. Nawet jeśli powinie ci się noga, to będzie to dobrą nauczką na przyszłość.

Yin Yang - co to jest? Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Rak

Możesz zdecydowanie więcej, niż ci się wydaje. Nie bądź taki surowy dla siebie i zacznij dostrzegać własne zalety. Wiele osób powtarza ci to, a ty mimo to wciąż masz tendencję do umniejszania swoich zdolności. Czas wreszcie stanąć w prawdzie i przyznać, że jesteś wyjątkowy.

Horoskop dzienny - Lew

Koniec z użalaniem się nad sobą. Weź się w garść i przestań ciągle przejmować się tym, co inni myślą. Postępuj tak, abyś czuł się z tym dobrze, by twoje sumienie było czyste. A to, co myślą inni niech nie będzie przeszkodą do realizacji twoich marzeń

Horoskop dzienny - Panna

Sprawy finansowe ostatnio nieco kuleją u ciebie. Pozostaw więc marzenia o szybkim zarobku i weź dodatkowe nadgodziny - będziesz mieć przynajmniej pewność, że w ten sposób na pewno zarobisz. Ogranicz też niepotrzebne wydatki - ostatnio trochę zbyt dużo szalejesz.

Horoskop dzienny - Waga

W każdym związku przychodzą ciche dni. U ciebie trwa to jednak już zbyt długo. Postaraj się schować dumę do kieszeni i w imię waszego wspólnego dobra przełam to milczenie. Przekonasz się, że twojemu partnerowi też już ciąży ta sytuacja i tylko czeka na znak od ciebie.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Skorpion

Dziś czeka cię prawdziwe lenistwo. Poranek spędzisz w łóżku, a całe przedpołudnie z kawą w ręku pod kocem. Nic w tym złego. Po trudnym tygodniu tobie także należy się chwila wytchnienia. Celebruj ją, gdyż nie zdarza się często. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz mieć dziś poważne problemy z koncentracją. Pozwól więc sobie na odpuszczenie zaplanowanych działań i przeznacz ten dzień na odpoczynek. Naprawdę przyniesie to więcej pożytku niż zadanie wykonane na pół gwizdka.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Choć nie jesteś przesądną osobą, to dziś będziesz zwracać uwagę na takie szczegóły jak czarny kot czy przechodzenie pod drabiną. Wszystko to dlatego, że czeka cię ważny egzamin, od którego zależy twoja przyszłość. W takim wypadku lepiej nie kusić losu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś czeka cię spadek energii. Nie jest to pierwszy raz. Musisz poważnie przemyśleć zmianę trybu życia. Przyjrzyj się swojemu jadłospisowi - wyeliminuj żywność wysoko przetworzoną oraz używki, a od razu poczujesz się lepiej.

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości? Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny - Ryby

W twoim zasięgu jest poważny awans zawodowy. Musisz tylko udowodnić, że na niego zasługujesz. Przestań utrwalać swoją pozycję pracowitej mrówki - pokaż, że potrafisz być liderem, a na pewno uda ci się go zdobyć.

Więcej o: