Natasza Urbańska w odmienionej fryzurze. Ten kolor to hit sezonu! Zmieniła też dotychczasową długość

Natasza Urbańska zmieniła fryzurę. Ma nowy kolor włosów, a zmianie uległa też ich dotychczasowa długość. W nowym wydaniu prezentuje się rewelacyjnie. Wokalistka postawiła na kolor, który rządzi w tym sezonie. Jak wygląda?

Natasza Urbańska pokazała się w nowej fryzurze. Kojarzona z ciemnymi włosami piosenkarka, postanowiła przefarbować je na blond! Nie jest to zwykły, banalny odcień. To najgorętszy trend wśród stylistów fryzur. Uległa również zmianie długość jej włosów, które postanowiła zagęścić i wydłużyć. Wygląda olśniewająco i zupełnie inaczej. Takiego wizerunku Nataszy Urbańskiej jeszcze nie znacie.

Zobacz wideo Marta Manowska o zmianie fryzury

Natasza Urbańska w wersji blond. Jak wygląda nowa fryzura wokalistki?

Natasza Urbańska w grudniu 2020 postanowiła obciąć włosy. Postawiła na bardzo odważne cieniowanie i fryzurę o nazwie shaggy hair. Zdziwiła swoich obserwatorów również drapieżną grzywką, która odjęła jej lat. Nie zrezygnowała wtedy z koloru, który towarzyszył jej od dawna. Brązowe włosy były jej jednym ze znaków rozpoznawczych i celebrytka dawno nie odważyła się na zmianę ich koloru, do teraz. Gwiazda zrezygnowała z bycia brunetką na rzecz najmodniejszego odcienia blondu. To miodowy blond, czyli ciepły, nieco bursztynowy odcień, który podkreśla promienną cerę i nadaje młodego wyglądu

 

Natasza Urbańska zmieniła długość włosów. Nowa fryzura zachwyciła fanów

Natasza Urbańska nie zrezygnowała z dawnego uczesania, ale włosy postanowiła przedłużyć. Okazało się, że celebrytka korzysta z usług stylisty fryzur, który na swoim Instagramie zamieścił metamorfozę artystki. Włosy są znacznie zagęszczone i dłuższe. Prezentują się bardzo naturalnie. 

 

Zachwytu nie kryli też fani wokalistki. Postanowili wyrazić swoją opinię w komentarzach. 

Ooo nowa fryzura!
Prześliczna. Dama
Pięknie Pani wygląda, włoski inne, super

Natasza Urbańska wygląda w nowym wydaniu jak zwykle atrakcyjnie. Nie zrezygnowała z oryginalnej i modnej fryzury, a w odmienionym kolorze również jej do twarzy. Artystka wiele razy zmieniała wizerunek, także do nowych ról teatralnych i występów wokalnych. Jeden z jej ostatnich projektów to duet z Maciejem Maleńczukiem pt. "Psie Łzy". Ciekawi jesteśmy, czym nas zaskoczy tym razem. 

 
Więcej o: