Horoskop dzienny - 9 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 maja. Czy niedziela upłynie pod znakiem spokoju i relaksu? Czy może będzie to bardzo aktywny dzień? Przekonaj się już teraz.

Horoskop dzienny - Baran

Ciesz się tym, co daje ci los. Czasem wymagasz od siebie i innych zbyt wiele. Może to najwyższy czas by wrzucić na luz i przyjmować to co zsyła ci los. Takie podejście pozwoli ci się pozbyć towarzyszącego ci na co dzień stresu, który negatywnie wpływa na zdrowie.

Horoskop dzienny - Byk

Wolny dzień sprzyja przejadaniu się. Nie dziw się więc, że pod koniec dnia mogą dopaść cię dolegliwości żołądkowe. Postaraj się nic nie jeść wieczorem, a w ramach kuracji wypić dużą szklankę naparu z mięty, który łagodzi nieprzyjemne dolegliwości

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Brakuje ci odwagi by podjąć poważne kroki w kwestiach miłosnych? To nietypowe dla odważnych i szalonych Bliźniąt. Ale to dobry znak, gdyż świadczy o tym, że naprawdę ci zależy i chcesz budować poważny związek. Musisz nareszcie się odważyć i ujawnić swoje uczucia. 

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje? Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny - Rak

Nie złość się na osoby, które starają się pokazać ci, gdzie popełniasz błędy. One nie chcą cię zdołować tylko uchronić przed porażkami i rozczarowaniem. Weź pod uwagę ich wskazówki, a jednocześnie postępuj w zgodzie ze sobą.

Horoskop dzienny - Lew

Odczuwasz ciągły głód? To znak, że ostatnio zaniedbujesz się w tej kwestii i musisz pamiętać, aby wygospodarować czas na spożycie pełnowartościowych posiłków nie tylko w niedzielę i od święta. Nie zapomnij też o płynach - co najmniej 2 litry wody dziennie!

Horoskop dzienny - Panna

Dobrze wiesz, że porównywanie się z innymi niczemu nie służy. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy, a staranie się by dorównać osobom, które są na innym poziomie życia, sprawia jedynie, że popadasz w kompleksy. 

Horoskop dzienny - Waga

Przestań analizować wszystkie detale, gdyż to zaburza twój osąd całej sytuacji. Jeśli uda ci się odciąć od dotychczasowego sposobu postrzegania, wówczas dostrzeżesz, że twoje podejście było całkowicie nietrafione i będziesz mógł podjąć właściwe działania.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Skorpion

Kiedy jesteś zakochany, to jesteś w stanie zrobić wszystko dla drugiej osoby. I dziś będziesz mógł się wykazać w ten sposób, gdyż twój partner wpadnie w tarapaty, z których tylko ty możesz pomóc się mu wydostać. Nie wahaj się - wasza relacja jest warta pełnego zaangażowania.

Horoskop dzienny - Strzelec

Niedzielne przedpołudnie będzie dla ciebie czasem na relaks i dawno porzuconą lekturę. Taki moment jest ci potrzebny. Zadbaj dziś o nawodnienie organizmu - ostatnio często zapominasz o wypijaniu dwóch litrów wody.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś będzie próbował cię dziś wyprowadzić z równowagi swoimi niewybrednymi komentarzami. Postaraj się nie reagować, gdyż przeciwnik tylko czeka na twój wybuch, aby wykazać twoją słabość. Trzymaj nerwy na wodzy i nie daj się sprowokować do pyskówki.

Horoskop dzienny - Wodnik

Korzystaj z chwili wolności, jaka przytrafi się ci dziś nieoczekiwanie. Teściowie zabiorą dzieci, a ty wreszcie możesz delektować się kubkiem kawy we względnym spokoju i ciszy. Nie zdarza się to zbyt często, więc celebruj chwilę...

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje. Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny - Ryby

Wreszcie masz chwilę, żeby odsapnąć. Intensywny tydzień za tobą, więc najwyższa pora, żeby się zregenerować. Wybierz aktywne spędzanie czasu - spacer, jazda na rowerze, a może ćwiczenia na świeżym powietrzu? Bez względu, na co się zdecydujesz, ważne byś dotlenił organizm.

Więcej o: