Agnieszka Kaczorowska i jej biała sukienka na lato zachwyciły internautki. W sklepie polskiej marki kosztuje niespełna 290 zł

Biała sukienka na lato to must-have w tym sezonie. Doskonale wie o tym Agnieszka Kaczorowska, która na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie w modnej kreacji. Kołnierzyk, bufki i dziewczęca falbanka wyglądają niezwykle stylowo, a materiał, z którego jest wykonana, gwarantuje wygodę.

Agnieszka Kaczorowska już niedługo powita na świecie drugie dziecko. Trzeba przyznać, że aktorka promienieje w ciąży. Na swoim profilu na Instagramie często publikuje zdjęcia w modnych stylizacjach, które są odpowiednie nie tylko dla przyszłych mam. Tancerka ostatnio pochwaliła się zdjęciem w sukience na lato, która zachwyciła internautki. 

Zobacz wideo Cleo poci się w swoich sukienkach. Sama je projektuje
Jaka piękna sukienka. Gdzie taką znajdę?
Ja też poproszę o informacje, gdzie można kupić tę piękną sukienkę

- posypały się pytania. Wiemy, nie tylko gdzie można ją dostać, ale także ile kosztuje. Ten model spełni oczekiwania najbardziej wymagających wielbicielek mody.

Agnieszka Kaczorowska i jej biała sukienka na lato

Biała sukienka, którą wybrała Agnieszka Kaczorowska, wykonana jest z bawełny o fakturze delikatnych groszków. Na dole wykończona zwiewną falbaną, tworzącą delikatny, dziewczęcy look. Doskonale sprawdzi się na co dzień do pracy, ale tak, że na komunię, weselę czy chrzest. Co najważniejsze: ten model jest autorstwa polskiej marki, pochodzącej z Łodzi. 

 
Nasze ubrania oraz dodatki wykonujemy w lokalnych, zaprzyjaźnionych pracowniach i szwalniach. Zależy nam na tworzeniu mody odpowiedzialnej, dlatego tak ważna jest dla nas polska produkcja

- deklarują producenci i dodają, że są grupą młodych, zaangażowanych ludzi z pasją, którzy wkładają całe swoje serce w rozwój marki. Cena sukienki to 289 zł. 

Więcej o: