Agnieszka Kaczorowska i jej biała sukienka na lato zachwyciły internautki. W sklepie polskiej marki kosztuje niespełna 290 zł

Biała sukienka na lato to must-have w tym sezonie. Doskonale wie o tym Agnieszka Kaczorowska, która na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie w modnej kreacji. Kołnierzyk, bufki i dziewczęca falbanka wyglądają niezwykle stylowo, a materiał, z którego jest wykonana, gwarantuje wygodę.

Agnieszka Kaczorowska już niedługo powita na świecie drugie dziecko. Trzeba przyznać, że aktorka promienieje w ciąży. Na swoim profilu na Instagramie często publikuje zdjęcia w modnych stylizacjach, które są odpowiednie nie tylko dla przyszłych mam. Tancerka ostatnio pochwaliła się zdjęciem w sukience na lato, która zachwyciła internautki. 

Zobacz wideo Cleo poci się w swoich sukienkach. Sama je projektuje
Jaka piękna sukienka. Gdzie taką znajdę?
Ja też poproszę o informacje, gdzie można kupić tę piękną sukienkę

- posypały się pytania. Wiemy, nie tylko gdzie można ją dostać, ale także ile kosztuje. Ten model spełni oczekiwania najbardziej wymagających wielbicielek mody.

Grażyna Wolszczak przeszła metamorfozęGrażyna Wolszczak zmieniła fryzurę. Miodowy blond i heavy bangs zadziałały lepiej niż lifting. "10 lat mniej od razu"

Agnieszka Kaczorowska i jej biała sukienka na lato

Biała sukienka, którą wybrała Agnieszka Kaczorowska, wykonana jest z bawełny o fakturze delikatnych groszków. Na dole wykończona zwiewną falbaną, tworzącą delikatny, dziewczęcy look. Doskonale sprawdzi się na co dzień do pracy, ale tak, że na komunię, weselę czy chrzest. Co najważniejsze: ten model jest autorstwa polskiej marki, pochodzącej z Łodzi. 

 
Nasze ubrania oraz dodatki wykonujemy w lokalnych, zaprzyjaźnionych pracowniach i szwalniach. Zależy nam na tworzeniu mody odpowiedzialnej, dlatego tak ważna jest dla nas polska produkcja

- deklarują producenci i dodają, że są grupą młodych, zaangażowanych ludzi z pasją, którzy wkładają całe swoje serce w rozwój marki. Cena sukienki to 289 zł. 

Małgorzata Rozenek w najmodniejszej fryzurze. Jest hitem wśród kobiet i optycznie odmładza! Zajmuje mniej niż minutę (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek w najmodniejszej fryzurze. Jest hitem wśród kobiet i optycznie odmładza!