Horoskop dzienny - 11 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 maja. Wtorek zapowiada się przyjemnie dla większości znaków zodiaku. Co cię czeka tego dnia?

Horoskop dzienny - Baran

Bez wątpienia jesteś dziś w formie. Tak trzymaj. Wszyscy w twoim otoczeniu dostrzegą zmianę w twoim zachowaniu i jednoznacznie ocenią ją jako pozytywną. Postaraj się podtrzymać dobrą passę i korzystać ze zmiany, która zaszła w tobie tak nieoczekiwanie.

Horoskop dzienny - Byk

Kiedy myślisz o swoich bliskich rozpiera cię duma z ich osiągnięć. Czy działa to też w drugą stronę? Jesteś przez nich doceniany? Postaw sprawę jasno i wyłuszcz na forum rodzinnym to, co cię trapi i sprawia, że czujesz się pomijany.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Strzeż się przed fałszywym przyjacielem, którego rady mogą doprowadzić cię do sytuacji, w której popadniesz w prawdziwe problemy. Pamiętaj, że twoja sytuacja może wzbudzać u innych zazdrość, a ta jest wystarczającym motorem do udzielania złych rad.

Horoskop dzienny - Rak

Sprawy sercowe zdominują dziś twoje myśli. A to za sprawą pojawienia się na twojej drodze kogoś, kogo kiedyś darzyłeś sporym uczuciem. Nie daj się ponieść chwilowemu przypływowi uczuć - zniknie on tak szybko, zanim nawet się obejrzysz.

Horoskop dzienny - Lew

Skoncentruj się dziś na sprawach rodzinnych, które ostatnio zaniedbałeś. Bliscy wybaczają ci wiele, ale jeśli w porę nie zorientujesz się, co w życiu jest najważniejsze, może okazać się, że w ważnym, życiowym momencie zostaniesz całkiem sam.

Horoskop dzienny - Panna

Konieczność sprawi, że będziesz musieć zaciągnąć niewielki dług. Postaraj się przewidzieć wszystkie okoliczności i tak zaplanować budżet na najbliższe miesiące, aby jak najszybciej go spłacić. Czyste konto może być niezbędne, bo czeka cię wielki remont.

Horoskop dzienny - Waga

Ten tydzień jest dla ciebie wyjątkowo trudny. Z każdej strony docierają do ciebie niepokojące sygnały, zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Postaraj się choć na chwilę odciąć od tych bodźców inaczej sprawią one, że nie poradzisz sobie z sytuacją. 

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Skorpion

Dziś czeka cię spokojny dzień. Poranek w pracy upłynie szybko, a popołudnie z rodziną toczyć będzie się według zwykłego rytmu. Ale nie popadaj w zachwyt - ten spokój to tzw. cisza przed burzą, która spadnie na ciebie niebawem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czas zacząć bardziej zwracać uwagę na to, jaki jest stan twojego zdrowia. Już dawno miałeś odwiedzić dentystę, ale zwlekasz z tym od kilku miesięcy. Dość tego. Musisz zaplanować wizytę, bo w innym wypadku narazisz się na przewlekły ból i kosztowne leczenie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czas podjąć ważne życiowe decyzje. Starasz się opóźnić ten moment od dawna, jednak czas najwyższy stanąć oko w oko z twoimi obawami i zdecydować: "wóz albo przewóz". Pamiętaj, że bez względu na to co postanowisz, możesz liczyć na wsparcie rodziny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Koniecznie pomyśl o tym co będziesz robić w weekend. Skupisz się na tej kwestii nie bez powodu - pojawi się bowiem interesująca propozycja od grupy osób, wśród których jest ta na której szczególnie ci zależy. Korzystaj z okazji do nawiązania bliższej relacji.

Horoskop dzienny - Ryby

Choć nie jesteś przesądny wszystko dziś wskazuje, że wstałeś lewą nogą. Każdy szczegół dziś wyprowadza cię z równowagi, a każda uwaga nie po twojej myśli powoduje napady złości. Musisz powściągnąć emocje nim naprawdę kogoś urazisz. 

Więcej o: