Adriana Kalska znów zmieniła fryzurę? Fani są pewni, że to charakteryzacja. "Robicie ten film o Przybylskiej"

Adriana Kalska znów zmieniła fryzurę! Na Instagramie opublikowała zdjęcie w krótkich włosach. Fani nie wierzą w kolejną metamorfozę aktorki i są pewni, że to ostateczny dowód na rolę w filmie, zapowiedzianym przez TVP. Produkcja, która budzi spekulacje, to film o Annie Przybylskiej. Zdaniem obserwatorów, Adriana Kalska wygląda identycznie

Adriana Kalska po raz kolejny zaskoczyła fanów. Opublikowała zdjęcie we fryzurze short bob, a mimo tego, że zdjęcie jest czarnobiałe, widzimy koloryzację w stylu baleyage. Zdjęcie od razu wywołało lawinę komentarzy, ponieważ fani od dawna podejrzewają, że to właśnie aktorka M Jak Miłość, wcieli się w rolę Anny Przybylskiej, w filmie zapowiadanym przez TVP. To nie pierwsze zdjęcie Adriany Kalskiej w stylizacji łudząco podobnej do zmarłej aktorki. Obserwatorzy jednogłośnie uznali, że obie panie łączą podobne cechy urody i jeśli ich prognozy okażą się prawdą, to będzie to dobra decyzja ze strony produkcji. 

Zobacz wideo Jaka gwiazdę chciałaby zagrać Małgorzata Rozenek? Nasze pytanie rozbroiło ją

Adriana Kalska znów obcięła włosy? Fani porównali ją do znanej aktorki

Na zdjęciu Adriana Kalska ma włosy obcięte krótko, z widocznymi pasemkami. Dociekliwi obserwatorzy mogą zauważyć, że nie wyglądają bardzo naturalnie. Perukę sugeruje wysoki przedziałek, a również fakt, że Adriana Kalska wielokrotnie "wkręcała" swoich fanów prezentując się w zadziwiających odsłonach. 

 

Od dłuższego czasu mówi się o produkcji TVP dotyczącej historii zmarłej aktorki. Do jej roli wytypowano właśnie Adrianę Kalską, ponieważ fani widzą jednoznaczne podobieństwo. Uznali, że aktorka wygląda niemal identycznie i bardzo przypomina im ikonę uwielbianą przed laty. Komentarzy było mnóstwo, a wszystkie jednoznacznie wskazywały na to, że charakteryzacja nie może być przypadkowa. 

Sobowtór P. Ani Przybylskiej bardzo ładnie ślicznie ci w krótkich
Jak Panią pierwszy raz zobaczyłam pierwsze moje słowa: Boże, jak Ania Przybylska
Ależ podobieństwo do Ani Przybylskiej

Adriana Kalska zagra Annę Przybylską? Fani nie mają wątpliwości

Podobieństwo Adriany Kalskiej do Anny Przybylskiej zdaniem fanów nie jest tu bezzasadne. Postanowili zasypać aktorkę Adrianę Kalską komentarzami, które sugerują jej udział w dokumentalnej produkcji. Zadawali pytania, ale pełno było również komentarzy twierdzących. Zdaje się, że fani nie mają wątpliwości i oczekują jedynie potwierdzenia.

W końcu robicie ten film o Przybylskiej
to zagrasz Anne P.?
Idealnie do roli nikt inny

Jak widać, Adriana Kalska nie może zdradzić, czy zdjęcie pochodzi z planu zdjęciowego. Jakiś czas temu opublikowała fotografię w podobnej fryzurze, która również skłoniła fanów do podobnych refleksji. Jesteśmy ciekawi, czy partnerka Mikołaja Roznerskiego rozwieje plotki i zdradzi, jaki jest cel jej metamorfoz, czy może kolejnym razem podsyci je jeszcze bardziej?

 
Więcej o: