Gwiazda serialu "Plebania" jest już dorosła i zachwyca urodą. Zobacz, jak zmieniła się serialowa Kasia

W serialu "Plebania" debiutowała już jako 5 latka. Jej kariera rozpoczęła się w 2000 roku i skończyła 10 lat później. Epizodycznie pojawiła się także w serialu "Na dobre i na złe". Charyzmatyczna dziewczynka pozostała w pamięci telewidzów. Dziś Weronika Parys ma 27 lat i nie planuje powrotu do aktorstwa. Jak wygląda i czym się zajmuje?

Gwiazda popularnej telenoweli "Plebania" przed laty wcieliła się w rolę serialowej Kasi. Weronika Parys była związana z serialem od 2000 roku i zadebiutowała w wieku 5 lat. Uwielbiana przez wielu telewidzów dziewczynka, miała w swojej aktorskiej historii czasem bardzo trudne epizody. Porwanie przez biologicznego ojca, czy stawienie czoła ciężkim perypetiom jej serialowej matki, żony proboszcza, wymagały od niej wielkiego talentu i wrażliwości. Dziś chętnie prowadzi Instagram i robi zdjęcia. Na jakiś czas wyjechała też z kraju. Ma 27 lat i wyrosła na piękną kobietę

Zobacz wideo Mateusz Pawłowski żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

Serialową "Kasią" była przez 10 lat. Dlaczego porzuciła aktorską karierę?

Weronika Parys zadebiutowała w "Plebanii" bardzo młodo. Dała się poznać, jako dziewczynka rezolutna i bardzo odważna. W 2010 roku opuściła produkcję i oprócz niewielkich epizodów, nie zobaczyliśmy jej już na szklanym ekranie. Jako dorosła dziewczyna wyjechała do Stanów Zjednoczonych, a krótko po tym zaczęła realizować swoją drugą i najważniejszą pasję, fotografię. 

 

Jako dziecko mogła rozwinąć skrzydła, wcielając się w jedną z najbardziej popularnych ról. Dlaczego zrezygnowała? Jakiś czas temu zdradziła w wywiadzie dla Faktu, co było przyczyną tej decyzji. 

Zaczęłam grać w „Plebanii”, gdy miałam 5 lat i przez długi czas było to naprawdę niesamowita przygoda i porządna szkoła życia. Jednak muszę przyznać, że z czasem zaczęło być to uciążliwe - nagrania po szkole i w weekendy, bardzo ograniczony kontakt ze znajomymi. Rówieśnicy bardzo mi dokuczali, co było dodatkową motywacją do odejścia z serialu. Dlatego już jakiś czas przed "podmianką" chciałam zrezygnować, ale nie bardzo była taka możliwość

-przyznała.

Gwiazda "Plebanii" ma dziś 27 lat. Jak wygląda?

Weronika Parys ma 27 lat i wyrosła na piękną kobietę. Nadal możemy podziwiać jej ciemne, kręcone, naturalne włosy. Nie stroni też od mocnego makijażu, zachwyca również figurą. Okazuje się, że obecnie skończyła 27 lat. Zdała maturę, a jej edukacyjne plany pokierowały ją na studia. Aktorka studiuje na wydziale dziennikarstwa ze specjalnością fotografii w Wyższej Szkole Reklamy. Na swoim Instagramie publikuje zdjęcia, które są bardzo interesujące. Jest aktywna w mediach społecznościowych, chociaż jej profil nie należy do bardzo popularnych. Widać, że nie śpieszno jej do celebryckiego życia. Wygląda dorośle i widać, że ma ogromny talent.  Zmieniła się?

 
 
 
Więcej o: