Aleksandra Żebrowska w odpowiedzi na krytykę zakłada na siebie majtki na oczach internautów. "Spróbuj tak z gaciami modelującymi"

Aleksandra Żebrowska niejednokrotnie zaskakiwała internautów swoją bezpośredniością. Po tym, jak seria zdjęć przedstawiających wciskanie się w dżinsy sprzed ciąży, została uznana za kontrowersyjną, Żebrowska zdecydowała się na kolejny krok i pokazała, jak zakłada.... majtki. Nagranie było ripostą na negatywne komentarze. "I to jest to! Wyjście naprzeciw oczekiwaniom obserwujących" - żartowały fanki.

Aleksandra Żebrowska publikuje posty w swoich mediach społecznościowych, którym daleko do wyidealizowanych obrazków, do jakich się przyzwyczailiśmy. Jej szerokie grono fanów, bo na Instagramie ma ich aż 140 tysięcy, musi liczyć się z tym, że u Żebrowskiej szczerość i naturalność stawiana jest ponad wszystko. Gwiazda pokazywała już jak goli nogi, jak wypoczywa w bieliźnie na kanapie wpatrzona w telefon, czy publikowała liczne zdjęcia wykonane podczas karmienia piersią.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Po co to robi? Przede wszystkim po to, żeby uświadomić szeroką część społeczeństwa, że nie ma idealnych rodzin, idealnych kobiet, idealnych mężczyzn i idealnych dzieci. Wszyscy jesteśmy po prostu ludźmi, a w dobie Instagrama często o tym zapominamy. Ostatnio ulubienica internautów opublikowała serię zabawnych zdjęć, na których próbuje wcisnąć się w dżinsy sprzed ciąży. Znalazły się osoby jednak osoby, którym nie było do śmiechu i ostro skrytykowały jej wpis.

Aleksandra Żebrowska pokazała, że ma do siebie dystans. Zażartowała ze swojego wyglądu: 'Długa, ale smaczna' (zdjęcie ilustracyjne) Ola Żebrowska pokazała, że ma do siebie dystans. Zażartowała ze swojego wyglądu

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak zakłada majtki

"Trochę ciasno" - napisała Aleksandra Żebrowska pod zdjęciami. Widzimy, jak młoda mama gimnastykuje się na wszystkie strony, żeby zapiąć się w ulubionych czarnych rurkach. Wiele kobiet doskonale zrozumiało, co czuje Żebrowska i z rozbawieniem komentowało jej wpis. 

Ja też się nie mieszczę w spodnie sprzed ciąży, ale nie ma się co dziwić, minęły dopiero 22 lata

- zażartowała jedna z fanek. 

 

Jednak nie wszystkim ten wpis przypadł do gustu. Jeden z internautów uznał, że zobaczył na zdjęciach zbyt wiele i z rozgoryczeniem skomentował post Żebrowskiej. 

Stara baba z d...ą wypiętą centralnie w negatyw. Ogarnij się. Rozumiem, że świrujesz od wrażeń innych, niż podcieranie bobasa, ale jesteś dziwna z brakiem samokontroli

- napisał. W odpowiedzi na jego komentarz Aleksandra Żebrowska opublikowała kolejne nagranie. Tym razem pokazała, jak zakłada bieliznę

#centralniewnegatyw #tutorial

- oznajmiła pod filmikiem.

 

Fanki po raz kolejny nie zawiodły się ciętą ripostą młodej mamy. 

I to jest to! Wyjście naprzeciw oczekiwaniom obserwujących! Mówisz-masz #bemore uwielbiam.
Jesteś moim crushem absolutnie! Uwielbiam Twoją energię i dystans do siebie. Fajnie, że jesteś w internetach. Życzę sobie, żeby Ci się nie odechciało.
Eeeejjjjjjj!!! Ale nie jest centralnie w negatyw, znowu będzie pani rozczarowana.
Na pohybel hejterom.
Jest forma, jak na starą babę z gołą dupo.

- komentowała. Do wpisu odniosła się także Edyta Pazura, która zaproponowała: A spróbuj tak z gaciami modelującymi. 

Aleksandra Żebrowska w szczerym poście o nietrzymaniu moczu. Fanki: 'Samo życie' (zdjęcie ilustracyjne) Aleksandra Żebrowska w szczerym poście o nietrzymaniu moczu. Fanki: "Samo życie"

Więcej o: