Doda pokazała zdjęcia topless na Instagramie. Fani zachwyceni: "To się nazywa widok"

Doda podzieliła się z obserwatorami oraz obserwatorkami na Instagramie zdjęciem ze swojej majówki, na którym wraz z koleżankami pozuje topless na tle gór. Fotografia robi furorę wśród fanów oraz fanek piosenkarki. - I to jest prawdziwa wolność - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Doda pokazała, jak wygląda jej skóra po usuwaniu tatuażu

Doda jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Co więcej, przez wiele osób uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze ogromnej rzeszy swoich fanów, Doda aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie piosenkarkę obserwuje ponad milion internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami z wybranych momentów swojego życia. 

Doda pokazała zdjęcia topless na Instagramie. "I to jest prawdziwa wolność"

Doda postanowiła spędzić tegoroczną majówkę w Tatrach, a wybrane kadry z tego wypadu na bieżąco publikowała na swoim instagramowym profilu. Doda wraz z koleżankami nie tylko chodziła po górskich szlakach, lecz także jeździła quadami, a po publikowanych zdjęciach widać, że świetnie się bawiła. Jeden z postów, który opublikowała Doda zrobił jednak największą furorę wśród jej fanek oraz fanów. Mowa o zdjęciach, na których gwiazda pozuje wraz z koleżankami topless na tle gór.

Enjoy The view - we said to The mountains. Teraz i widoki mają niezłe widoki

- napisała Doda pod udostępnionymi zdjęciami.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy zarówno od internautów, jak i internautek, którym bardzo spodobały się zdjęcia, którymi podzieliła się Doda na swoim profilu:

Za chwilę przez Was cały śnieg stopnieje!
Geniusz inteligencji i humoru
Zawsze mówiłem, że nasze Tatry są najpiękniejsze i cudowne widoki zapewniają
I to jest prawdziwa wolność
Klasa <3
Do odważnych świat należy
Więcej o: