Patrycja Kazadi zaskoczyła metamorfozą. Jej nowy kolor włosów wzbudził zachwyt. "Wow! Przepiękna" piszą fani

Patrycja Kazadi zmieniła fryzurę? Opublikowała na Instagramie zdjęcie w zupełnie nowym kolorze włosów. Naturalna brunetka przeszła metamorfozę, czym wzbudziła zachwyt wśród swoich fanów. Obserwatorzy tłumnie komentowali barwne pasma celebrytki z wyraźną aprobatą.

Patrycja Kazadi w nowej fryzurze jest niemal nie do poznania! W jeden z pochmurnych dni, postanowiła poprawić humor swoim fanom i "wrzucić trochę koloru". Ta odsłona gwiazdy, przypadła do gustu obserwatorom, którzy szybko zamieścili słowa uznania w komentarzach. Patrycja Kazadi  przeszła na przestrzeni lat wiele metamorfoz. To jedna z nich, która miała miejsce... w przeszłości. Jak wyglądała?

Zobacz wideo Maffashion w krótkim filmiku wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się na metamorfozę

Patrycja Kazadi w rudych włosach: "uznałam, że wrzucę trochę koloru" 

Patrycja Kazadi pokazała się w rudych włosach. To zupełnie nowa odsłona, ponieważ gwiazda ma naturalnie ciemną fryzurę. Na przestrzeni lat wybierała różne, także odważne stylizacje i często eksperymentowała z kolorem i uczesaniem. Mogliśmy to zauważyć w formatach takich jak m.in You Can Dance (2011-2012, 2015-2016), czy X Factor (2013-2014), gdzie była prowadzącą. Na swoim Instagramie ostatnio powróciła do tamtych lat, zaskakując swoich fanów zdjęciem z przeszłości. Ma na nim rude włosy z prostą grzywką i barwny makijaż. 

Pogoda za oknem szitowa jak “siemasz” więc uznałam, że wrzucę trochę koloru

-napisała pod zdjęciem.

 

Patrycja Kazadi przeszła metamorfozę i zachwyciła fanów. "Wow! Przepiękna"

Patrycja Kazadi w rudych włosach prezentuje się rewelacyjnie. Jeszcze niedawno opublikowała zdjęcie w blondzie, a wcześniej w seledynowym odcieniu. To odważna kobieta, która nie boi się zmian. W każdej z tych metamorfoz bez wątpienia jest jej do twarzy, co zauważyli także jej fani. Szybko skomentowali jej barwną metamorfozę, komplementując artystkę. 

Wow! Przepiękna
W kolorkach wyglądasz ślicznie, czarujesz swoją uroda
mega pięknaaaa

Jak widać, niezależnie od tego, jaką fryzurę wybierze Patrycja Kazadi, fani i tak doceniają jej urodę. Mówią, że ładnemu we wszystkim ładnie. Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczy. 

Więcej o: