Natalia Kukulska pokazała 16-letnią córkę. "Bardzo podobna do babci Ani"

Natalia Kukulska wybrała się z wraz z córką Anną Dąbrówką w urodzinową podróż do Sztokholmu. Fani mogą podziwiać ich bliską relację. - Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy - wyznała Kukulska.

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci - 21-letniego Jana, 16-letniej Ani oraz czteroletniej Laury. Artystka nie ukrywa, że macierzyństwo daje jej wiele radości i satysfkacji. - Ja w ogóle od zawsze uwielbiałam dzieci. Dość wcześnie urodziłam mojego pierwszego syna, jak na dzisiejsze czasy, bo miałam wtedy 24 lata. To nie był przypadek, to był świadomy wybór, czułam już potrzebę posiadania dziecka, to był taki ewidentny zew do tego macierzyństwa w bardzo młodym wieku - powiedziała w rozmowie z parenting.pl.

Zobacz wideo Kukulska obchodziła urodziny na scenie:

Natalia Kukulska o wyjątkowej relacji z 16-letnią córką

Niedawno Kukulska wybrała się wraz z nastoletnią córką na wycieczkę do Sztokholmu. Na zdjęciach, które pojawiły się na Instagramie artystki, widzimy, że mamę i córkę łączy wyjątkowa więź. - Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym, ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy - napisała pod jednym z postów artystka. 

Poza tym Kukulska nie ukrywa, że szesnastoletnia córka jest dla niej ogromną inspiracją. - Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać, choć umiem i byłoby za co... pewne rzeczy widać też gołym okiem - zdradza dumna mama. 

 

Natalia Kukulska pokazała 16-letnią córkę. "Jaka podobna"

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele komentujących osób zwróciło uwagę na ogromne podobieństwo matki i córki. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem:

Nati to Twoja kopia!
Jaka podobna!
Bardzo podobna do babci Ani i mamy Natalki.
Cała mama i babcia! Piękne te dziewczyny w Waszej Rodzinie.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: