Jennifer Lopez pozuje z mamą i córką. 75-letnia Guadalupe Rodriguez wygląda jak siostra piosenkarki. "Trzy pokolenia królowych"

Jennifer Lopez bez wątpienia należy do grona ikon popkultury. Jest jedną z niewielu gwiazd, których sława nie przemija. Od końca lat 90. grono jej fanów nieustannie się powiększa, lecz artystka mimo ogromnej sławy, wciąż stawia na pierwszym miejscu życie rodzinne. Ostatnio opublikowała zdjęcie z mamą i córką. A fani w komentarzach przywołali piosenkę "I got it from my mama", czyli po polsku "mam to po swojej mamie".

Jennifer Lopez od lat inspiruje kobiety na całym świecie. Ulubienica Ameryki ma na swoim koncie na Instagramie 152-milionową publiczność. Niejednokrotnie nazywano ją "królową" popkultury, a jej piosenki z dawnych lat do tej pory rozbrzmiewają na niejednej imprezie. Zresztą nie tylko mowa tu o imprezach w gronie znajomych, ale także oficjalnych wydarzeniach, bo gwiazda wystąpiła m.in. na zaprzysiężeniu Joe Bidena, a rok wcześniej podczas Super Bowl.

Zobacz wideo Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze 2021 roku

Ostatnio J.Lo opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy trzy pokolenia kobiet w jej rodzinie: Jennifer, jej mamę, oraz nastoletnią córkę. Fani nie mogli uwierzyć w wiek mamy artystki.

Jennifer Lopez na zdjęciu z mamą i córką

Na zdjęciu widzimy, jak kobiety pozują odwrócone profilem do obiektywu. Każda z nich ma włosy zaczesane do tyłu i stylizację w odcieniach beżu. Internautów zachwyciła nie tylko spokojna aura, jaka bije ze zdjęcia, ale także uroda każdej z kobiet, a w szczególności 75-letniej mamy gwiazdy, Guadalupe Rodríguez.

 

Stwierdzili, że teraz już wiadomo, że swoją nieprzemijającą urodę, piosenkarka zawdzięcza mamie i przypomnieli jak w 2007 roku will.i.am wyśpiewywał swoją pierwszą solową piosenkę "I got it from my mama". 

Trzy królowe na jednym zdjęciu
Przepiękne

- zachwycali się.

Więcej o: