Edyta Herbuś w kostiumie kąpielowym. Fani nie mogą oderwać oczu od jej brzucha. "Co za forma!"

Edyta Herbuś zachwyca rewelacyjną sylwetką. Na Instagramie umieściła zdjęcie z egzotycznych wakacji, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Fani nie mogli oderwać oczu od jej brzucha! Gwiazda zachwyca formą i mimo upływu lat, wygląda jak nastolatka.

Edyta Herbuś opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Aktorka i tancerka, niedawno skończyła 40 lat. Na zdjęciu z wakacji prezentuje się rewelacyjnie. Na Instagramie wywołała lawinę pozytywnych komentarzy. Fani zachwycają się jej zgrabnym ciałem, a w szczególności umięśnionym brzuchem. Widać, że celebrytka dba o formę i może pochwalić się figurą modelki. Takiego "sześciopaku" można jej pozazdrościć. 

Zobacz wideo Courteney Cox zaprezentowała sylwetkę podczas skoku do basenu

Edyta Herbuś prezentuje umięśniony brzuch. Jej forma zachwyca

Edyta Herbuś to znana tancerka i aktorka. Popularność zdobyła w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie przez dwie edycje w roli instruktorki towarzyszyła znanym aktorom, Kubie Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi. Następnie rozpoczęła karierę aktorską, pojawiając się w takich produkcjach jak m.in "Plebania", "Pierwsza Miłość", czy "Na Wspólnej". Niedawno skończyła 40 lat, ale mimo to, wciąż zachwyca młodym wyglądem i znakomitą figurą. Związana ze sportowym stylem życia celebrytka, wybrała się na egzotyczne wakacje. Opublikowała zdjęcie, które zachwyciło fanów.

 

Edyta Herbuś pozuje w kostiumie kąpielowym, który odsłania jej umięśniony brzuch. To prawdziwy "sześciopak", który możemy zobaczyć tylko u nielicznych celebrytek. Rewelacyjna forma jest godna pozazdroszczenia. Fani wręcz nie mogli oderwać oczu od zdjęcia gwiazdy. 

Co za forma!
Petarda plażowa
wygląda Pani Przecudownie

-komentowali. 

Edyta Herbuś skończyła 40 lat. Jak wyglądały jej początki kariery?

Edyta Herbuś zadebiutowała na ekranach w programie "Taniec z gwiazdami". Jako Mistrzyni Polski w wielu kategoriach tanecznych, sprawdziła się znakomicie w roli partnerki tanecznej i doprowadziła Marcina Mroczka do zwycięstwa. Wraz z aktorem, w 2008 roku zwyciężyła drugi międzynarodowy konkurs Tanecznej Eurowizji. Co jakiś czas pojawia się w serialach i filmach. Wciąż jest rozpoznawalna i cieszy się ogromną sympatią widzów. W 2020 roku wystąpiła również w teledyskach. Jej gościnny udział możemy obejrzeć w „SOS Warszawa" zespołu Popkultura i „Gentleman" Rafała Brzozowskiego.

Zobacz najmodniejsze stroje kąpielowe!

 
Więcej o: