Joanna Koroniewska na zdjęciu sprzed 24 lat. W takim wydaniu trudno ją rozpoznać

Joanna Koroniewska od wielu lat jest wierna blond włosom. Mało kto pamięta, że na początku kariery aktorka była brunetką. Przypomina o tym jej zdjęcie wykonane 24 lata temu.

W maju zwykle wiele znanych osób pokazuje zdjęcia z czasów swojej matury. Na podobny krok zdecydowała się Joanna Koroniewska. Na jednym z jej zdjęć, które pochodzi z 1997 roku, widzimy, że jako nastolatka aktorka miała kruczoczarne włosy. Musimy przyznać, że w takim wydaniu trudno ją rozpoznać. 

Zobacz wideo Koroniewska i Dowbor wygłupiają się w domu:

Joanna Koroniewska na zdjęciu sprzed 24 lat

Joanna Koroniewska od wielu lat jest wierna blond włosom. Mało kto pamięta, że na początku kariery aktorka była brunetką. Od tego czasu przeszła ogromną metamorfozę. Przypomina o tym jej zdjęcie wykonane 24 lata temu. Zobaczcie, jak w tamtym czasie wyglądała aktorka:

 
Ja jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję, a świat stoi przede mną otworem i nie zawaham się tego nie wykorzystać - tu w przededniu matur 1997! W sumie to chyba nie powinnam się przyznawać, że egzamin dojrzałości zdawałam... 24 lata temu. Nie miałam bladego pojęcia, jak mi pójdzie na maturze, ale miałam za to plan na swoje życie i to już od 12. roku życia. Podobno wiele osób nawet kończąc szkołę średnią nie ma pomysłu na siebie

- napisała pod archiwalnym zdjęciem Joanna Koroniewska. Post aktorki wywołał zagorzałą dyskusję. Wiele osób zdradziło, jakie miało plany na przyszłość w czasie matury i czy udało im się je zrealizować. 

Joanna Koroniewska na zdjęciu sprzed 24 lat. "Nie do poznania"

Zdjęcie Koroniewskiej wzbudziło ogromne zainteresowanie także z innego powodu. Niektórzy fani początkowo nie poznali aktorki. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem:

Nie do poznania!
Cudowna byłaś i jesteś.
Pani Asiu, przepraszam, ale nie poznałam od razu!
Pani z wiekiem piękniejsza

- piszą pod postem fani Koroniewskiej. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: