Michał Wiśniewski wraca ze starym składem Ich Troje. Fani nie poznali dawnych członków zespołu. Jak wyglądają?

Michał Wiśniewski powraca z zespołem Ich Troje. Do grupy dołączyła też dawna wokalistka, a lider zapowiedział koncerty. Zamieścił nawet plakat promujący trasę, ale niestety, niektórzy fani mieli problem z rozpoznaniem członków zespołu! Aż tak się zmienili?

Michał Wiśniewski wraca do koncertowania. Znów możliwe jest organizowanie wydarzeń artystycznych, z czego skorzystał czerwono włosy lider grupy Ich Troje. Nie będzie to zwykły koncert, ponieważ do zespołu powróciła dawna wokalistka, a jednocześnie była żona gwiazdora. Anna Świątczak, bo o niej mowa, była związana z Ich Troje od 2003, do 2010 roku. Jacek Łągwa, czyli trzeci członek zespołu, jest jego nieodłącznym elementem od momentu powstania grupy, czyli 1995 roku. Michał Wiśniewski w mediach społecznościowych zamieścił plakat promujący wydarzenie. Fani nie kryli zdumienia, ponieważ ich dawni idole nieco się zmienili. 

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

Michał Wiśniewski wraca na scenę. Towarzyszą mu dwie byłe żony i przyjaciel

Michał Wiśniewski zapowiedział trasę koncertową, oraz nową płytę. Lider grupy kilka lat temu świętował 20-lecie zespołu, który przechodził różne perypetie. Wokalistki zmieniały się, podobnie jak jego żony. Pierwszą z nich była Magda Femme, z którą muzyk ukrywał małżeństwo przez wiele lat. Następnie do zespołu dołączyła Justyna Majkowska, która towarzyszyła Michałowi Wiśniewskimi i Jackowi Łągwie w najbardziej przełomowym momencie kariery. To właśnie wtedy zdobyli wysokie, siódme miejsce podczas konkursu Eurowizji. Artystki nie wiązały prywatne relacje z żadnym z panów, a przytłoczona popularnością postanowiła poświęcić swoją karierę dla rodziny, oraz pracy z chorymi dziećmi. Na jej miejsce weszła Anna Świątczak, wyłoniona podczas konkursu, zorganizowanego przez program Szansa na Sukces, gdzie zadebiutowała kilka lat wcześniej. To właśnie ona powraca teraz na scenę, u boku swoich dobrych kolegów. Do zespołu ponownie dołączyła także Marta Wiśniewska, zwana Mandaryną, która znakomicie sprawdzała się w roli choreografki. W tej samej roli powróciła również teraz.

 

Michał Wiśniewski zapowiada trasę koncertową. Fani nie rozpoznali członków zespołu!

Michał Wiśniewski zapowiedział dwa koncerty, które odbędą się na dużej scenie z udziałem publiczności. W mediach społecznościowych zamieścił plakat, który bardzo zadziwił fanów. Wśród komentarzy znalazły się niemal euforyczne reakcje na powrót dawnego składu uwielbianej formacji, ale pojawiły się też wątpliwości co do osób, które fani zobaczyli na grafice. 

A kto to ten Pan po prawej , nowy członek zespołu ?
 Nie poznaję tych ludzi

-komentowali.

 

Może to wina retuszu zdjęć, a może faktu, że minęło wiele lat i członkowie zespołu wyglądają już nieco inaczej. Najwięcej kontrowersji wzbudził wygląd Jacka Łągwy, kompozytora, klawiszowca i wokalisty grupy. Mężczyzna zapuścił brodę i nieco osiwiał. Anna Świątczak również wygląda inaczej. Dawniej, wtórowała ex-mężowi, farbując włosy na czerwono. Dziś ma długie, blond włosy, ale nadal wygląda fantastycznie. 

Kiedy koncerty Ich Troje? Pierwszy występ odbędzie się już w czerwcu

Pierwszy koncert po przerwie spowodowanej lock downem, odbędzie się już 2.06. To wyjątkowe wydarzenie będzie miało miejsce w amfiteatrze w Płocku. Kolejny zapowiedziany koncert, będzie miał miejsce 10.07 w Sopocie. Jak poradzą sobie muzycy? Mamy nadzieję, że wróci czar wspomnień, a my razem z nimi cofniemy się do czasów, kiedy wszyscy byliśmy młodzi. 

Więcej o: