Paulina Sykut - Jeżyna przeszła metamorfozę. Jej nowa fryzura to prawdziwy szał! "Idealny kolor"

Paulina Sykut- Jeżyna przeszła kolejną metamorfozę. Jej nowy kolor włosów to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Zachwyceni fani nie mogli oprzeć się prawieniu komplementów. Tego nikt się nie spodziewał!

Paulina Sykut – Jeżyna uwielbia nas zaskakiwać. Eksperymenty z wyglądem stały się już jej znakiem rozpoznawczym, a każda kolejna metamorfoza wydaje się być lepsza od poprzedniej. Tym razem prezenterka wzięła sobie do serca powiedzenie o wiosennych zmianach. Odświeżenie wizerunku zwykle mierzy się z uczuciem niepewności, ale nie tym razem. Jej nowy kolor włosów zachwycił fanów i nie możemy się temu dziwić, bo wygląda oszałamiająco! Na jakie odcienie tym razem postanowiła postawić?

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę

Paulina Sykut – Jeżyna przeszła kolejną metamorfozę. Jej nowy kolor włosów zachwycił fanów

Paulina zaczęła swoją przygodę z mediami występem w programie „Idol”. I choć nie udało jej się zdobyć statuetki, aparycja i wdzięk, z którymi przeszła przez odcinki, zachwyciła wszystkich widzów. Tym sposobem zapewniła sobie dużą rozpoznawalność, dzięki czemu dziś możemy regularnie oglądać ją na antenie Polsatu – choć wydawać by się mogło, że teraz jest zupełnie nową osobą. Dlaczego? Ponieważ jej metamorfozy są już legendą! Poznaliśmy ją jako brunetkę, a już niedługo później odbijała się od ekranów telewizorów boskim jasnym blondem. I choć wydawać się mogło, że większej niespodzianki nie da się zgotować, tej wiosny Paulina postanowiła po raz kolejny zaskoczyć fanów. Czym? Oczywiście nową fryzurą!

Paulina Sykut-Jeżyna nowa fryzura. Fanka: 'Tęsknię za pani długimi, ciemnymi włosami'Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze. Fanka: "Tęsknię za pani długimi, ciemnymi włosami"

Color SweepTa koloryzacja podbija Instagram! Na czym polega Color Sweep i komu pasuje?

Niedawno na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które zatrzymało wszystkich obserwatorów. Co za zmiana! Nowy kolor włosów Pauliny to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Jak na prawdziwą kobietę przystało, metamorfozy są jej drugim imieniem. Jasny blond poszedł w odstawkę na rzecz dużo ciemniejszego odcienia.

Nowy kolor. Blondyneczka, już nie taka jasna. – napisała w opisie
 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem wylała się fala komplementów. Wszyscy fani byli zachwyceni jej nowym wizerunkiem, a niektórzy stwierdzili nawet, że nigdy nie wyglądała lepiej.

W tym zdecydowanie bardziej ci do twarzy
Pięknie pani wygląda
Wow! Petarda!
Idealny kolor

A jak wam się podoba metamorfoza Pauliny? My jesteśmy zachwycone!

Więcej o: