Paulina Sykut - Jeżyna przeszła metamorfozę. Jej nowa fryzura to prawdziwy szał! "Idealny kolor"

Paulina Sykut- Jeżyna przeszła kolejną metamorfozę. Jej nowy kolor włosów to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Zachwyceni fani nie mogli oprzeć się prawieniu komplementów. Tego nikt się nie spodziewał!

Paulina Sykut – Jeżyna uwielbia nas zaskakiwać. Eksperymenty z wyglądem stały się już jej znakiem rozpoznawczym, a każda kolejna metamorfoza wydaje się być lepsza od poprzedniej. Tym razem prezenterka wzięła sobie do serca powiedzenie o wiosennych zmianach. Odświeżenie wizerunku zwykle mierzy się z uczuciem niepewności, ale nie tym razem. Jej nowy kolor włosów zachwycił fanów i nie możemy się temu dziwić, bo wygląda oszałamiająco! Na jakie odcienie tym razem postanowiła postawić?

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę

Paulina Sykut – Jeżyna przeszła kolejną metamorfozę. Jej nowy kolor włosów zachwycił fanów

Paulina zaczęła swoją przygodę z mediami występem w programie „Idol”. I choć nie udało jej się zdobyć statuetki, aparycja i wdzięk, z którymi przeszła przez odcinki, zachwyciła wszystkich widzów. Tym sposobem zapewniła sobie dużą rozpoznawalność, dzięki czemu dziś możemy regularnie oglądać ją na antenie Polsatu – choć wydawać by się mogło, że teraz jest zupełnie nową osobą. Dlaczego? Ponieważ jej metamorfozy są już legendą! Poznaliśmy ją jako brunetkę, a już niedługo później odbijała się od ekranów telewizorów boskim jasnym blondem. I choć wydawać się mogło, że większej niespodzianki nie da się zgotować, tej wiosny Paulina postanowiła po raz kolejny zaskoczyć fanów. Czym? Oczywiście nową fryzurą!

Niedawno na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które zatrzymało wszystkich obserwatorów. Co za zmiana! Nowy kolor włosów Pauliny to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Jak na prawdziwą kobietę przystało, metamorfozy są jej drugim imieniem. Jasny blond poszedł w odstawkę na rzecz dużo ciemniejszego odcienia.

Nowy kolor. Blondyneczka, już nie taka jasna. – napisała w opisie
 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem wylała się fala komplementów. Wszyscy fani byli zachwyceni jej nowym wizerunkiem, a niektórzy stwierdzili nawet, że nigdy nie wyglądała lepiej.

W tym zdecydowanie bardziej ci do twarzy
Pięknie pani wygląda
Wow! Petarda!
Idealny kolor

A jak wam się podoba metamorfoza Pauliny? My jesteśmy zachwycone!

Więcej o: