Edyta Pazura pokazała swoje home office. "Żeby nie było, to stać mnie na wynajem biura"

W czasie pandemii wiele osób doceniło, jak ważna jest w domu przestrzeń przeznaczona do pracy. Edyta Pazura opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie samodzielnie zaaranżowanego home-office. "Chciałabym napisać, że jest pięknie, ale Czaro wtedy zawsze odpowiada mi: Pięknie, to jest w monopolowym" - napisała.

Edyta Pazura już od jakiegoś czasu zapowiadała, że wkrótce urządzi sobie w piwnicy, domowe biuro. Tym razem jednak nie poprzestała na zapowiedziach, a pochwaliła się fanom efektami remontu. 

W życiu nie zebrałam tylu kontrastów w jednym miejscu, ale generalnie biuro jak malowane

- rozpoczęła swój wpis żona i menadżerka Cezarego Pazury

3Bucharest,/,Romania,-,July,14,,2020:,Block,Of,Flats Wspólny kredyt zamiast małżeństwa. "Jeśli byśmy się rozstali, to przecież oboje jesteśmy dorośli i normalni. Sprzedamy"

Edyta Pazura pokazała home-office 

Na opublikowanym przez Pazurę zdjęciu widzimy, że piwnica, w której przechowywała rzeczy, zamieniła się w zorganizowaną przestrzeń. Dwa biurka, pleciony kosz, regał z posegregowanymi tekstyliami i replika obrazu Rousseau w centrum kadru sprawiają, że całość sprawia wrażenie miejsca, sprzyjającego skupieniu i pracy.

Zobacz wideo Różczka, Pazura, Stramowski, Arciuch. Rozmawiamy z gwiazdami „Tajemnicy zawodowej”
Generalnie office niekorporacyjny, trochę wilgotny, ale za to latem nie będę potrzebowała klimatyzacji. Żeby nie było, to stać mnie na wynajem biura, ale za te pieniądze wolę kupić dodatkowe belki materiałów i uszyć coś nowego 

- oznajmiła. 

 
Plusem tego miejsca jest jeszcze to, że dzieciarnia dzięki producentom bajek animowanych, boi się piwnicy i nie będzie mi przeszkadzać

- zażartowała i zdradziła, że w weekend właśnie w tym miejscu będzie realizowała swoje służbowe obowiązki. Fanki były zachwycone metamorfozą piwnicy, jakiej dokonała Edyta Pazura.

Proszę pamiętać, że największe biznesy powstawały/powstają w piwnicach, więc taki początek dobrze rokuje

- skomentowała jedna z nich. A wam jak się podoba?

Edyta Pazura wspomina podróże przed pandemią Edyta Pazura zdradza, jak oszczędza na wakacje i wspomina urlop przed pandemią: Zaliczyłam karmienie piersią Rity, w każdym miejscu

Więcej o: