Horoskop dzienny - 12 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 maja. Środek tygodnia to moment, kiedy zwykle odczuwasz zmęczenie. Czy będzie tak również dziś? Może wydarzy się coś, co doda ci energii...

Horoskop dzienny - Baran

Skorzystaj z rady dobrego przyjaciela i weź byka za rogi. Choć zadanie postawione przed tobą wydaje się trudne i pracochłonne to zaangażowanie się opłaci. Pamiętaj, że nie ma rzeczy niemożliwych - musisz tylko mieć odpowiednie podejście.

Horoskop dzienny - Byk

Ryzyko to twoje drugie imię, jednak w kwestiach finansowych ostatnio ci się zbytnio nie powodzi, więc zaniechaj ryzykownych kroków, które mogą przynieść ci spore straty. Kolejnej wpadki nie wybaczą ci bliscy, a co gorsza sam sobie nie wybaczysz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Korzystaj z uroków wiosny i urwij się od obowiązków na spacer. Musisz się dotlenić, żeby móc jasno myśleć i stawić czoła problemom, które piętrzą się nad tobą od kilku dni. Nie obawiaj się - na horyzoncie widać już rozwiązanie wszystkich kłopotów, jednak musisz je wreszcie dostrzec.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości. Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Rak

Każdy człowiek, który jest w twoim otoczeniu, dziś będzie cię drażnić. Postaraj się nie okazywać swojego złego nastawienia, gdyż nie każdy może zrozumieć to, z czym się zmagasz. Postaraj się przetrwać ten dzień, nie zyskując licznego grona wrogów.

Horoskop dzienny - Lew

Idealny dzień na spotkanie swojej drugiej połówki w przypadku Lwów pozostających singlami. Miłość pojawi się tuż pod twoim nosem, jeśli jednak nie dasz jej odpowiedniego sygnału, to zniknie równie szybko jak się pojawiła. Wszystko zależy od ciebie.

Horoskop dzienny - Panna

Kto raz się sparzył, drugi raz ostrożniej podchodzi do podobnych sytuacji. Tak jest z tobą. Przyjaźń na której mocno polegałeś zawiodła cię, a teraz trudno ponownie zaufać osobie, co do której nie masz 100% pewności. Musisz jednak przełamać swoją nieufność - tak dłużej nie da się funkcjonować.

Horoskop dzienny - Waga

Dziś gwiazdy nie mają dla ciebie nic dobrego. Niestety choćbyś nawet stawał na głowie to wszystko, czego się dotkniesz, będzie się źle układało. Unikaj rozpoczynania nowych projektów i tym podobnych, gdyż są od razu skazane na porażkę.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Skorpion

Pozbądź się fałszywych pochlebców, którzy tylko na pokaz są twoimi przyjaciółmi. Twoje grono uszczupli się wówczas o wiele osób, ale będziesz mieć pewność, że pozostali to twoi prawdziwi przyjaciele i sprzymierzeńcy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dziś dopadnie cię typowe przemęczenie spowodowane połową tygodnia pracy. Nie martw się - nie-  jesteś w tym sam. Skorzystaj z wiosennej pogody i zaplanuj na popołudnie aktywność fizyczną na zewnątrz - spacer, rower albo praca w ogrodzie dobrze ci zrobią.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Musisz wreszcie odpowiedzieć sobie szczerze na pytanie czego tak naprawdę chcesz. Ostatnio wysyłasz otoczeniu mylne sygnały, co może prowadzić do konfliktów i problemów. Stwórz plan i działaj według niego.

Horoskop dzienny - Wodnik

Koniecznie pozyskaj sojusznika, gdyż plan, który próbujesz zrealizować, może cię przerosnąć. Nie stracisz na tym na swoim wizerunku indywidualisty - prawdziwy indywidualista potrafi być także liderem większej grupy. Zostań nim już dziś!

Kosmogram - co to jest? Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Ryby

Kombinacje zawodowe nie są twoją mocną stroną. Wolisz skrupulatnie wywiązać się z obowiązków i nie upominać o żadną nagrodę za swoje zaangażowanie. A to źle. Czas zagadnąć szefa o podwyżkę, na którą bez wątpienia zasługujesz. 

Więcej o: