Izabella Krzan zdradza sekret pielęgnacji twarzy. Pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Naturalnie i pięknie!"

Izabella Krzan pokazała, jak dba o swoją cerę. Na Instagramie zamieściła zdjęcie bez makijażu, opisując swoją codzienną pielęgnację. Okazuje się, że strosuje produkty do skóry wrażliwej, a na pierwszym miejscu stawia naturalny skład. Zdaniem fanów wygląda bardzo naturalnie i pięknie.

Izabella Krzan podzieliła się ze swoimi fanami sposobem na pielęgnację twarzy. Zamieściła zdjęcie z podpisem "baby face", sugerując że na zdjęciu jest pozbawiona makijażu. Opisała, jak dba o swoją skórę, aby była gładka i pozbawiona niedoskonałości. Gwiazda TVP zachwyca nieskazitelną cerą i niewątpliwą urodą. Naturalny look jest coraz bardziej popularny. Celebrytki chętniej pokazują się bez makijażu i promują ten wizerunek, jako coś całkowicie normalnego i naturalnego. Takie działania skłaniają do samoakceptacji i są bardzo potrzebne. Jak wygląda codzienne pielęgnacja prezenterki TVP? 

Zobacz wideo Pielęgnacja pod makijaż. Podpowiadamy, jak przygotować skórę

Jak Izabella Krzan dba o swoją cerę? Najważniejszy jest skład kosmetyków

Izabella Krzan zdradziła, że najważniejsze jest dla niej to, z czego zostały wykonane kosmetyki. Używa produktów dostosowanych do cery suchej i wrażliwej. Zależy jej, aby twarz była gładka i dokładnie nawilżona. Dzięki temu, może dbać o młody wygląd już od najwcześniejszych lat. Kosmetyki muszą być przebadane dermatologicznie i dokładnie sprawdzone.

Staram się stosować produkty gruntownie przebadane dermatologicznie – rekomendowane dla skóry wrażliwej
 

TOP KOSMETYKI NA LATO 2021

Prezenterka TVP stosuje kosmetyki, które są polecane również dla dzieci. Dzięki temu ma pewność, że nie uczulają i są całkowicie bezpieczne. Zdjęcie, które opublikowała, podpisała nawet "baby face", co oznacza "twarz dziecka". Wiemy zatem, że używane przez nią produkty są całkowicie bezpieczne, a ich skład jest naturalny. Jak widać, uniwersalne kosmetyki bez względu na wiek, mogą być dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem. Tak jest w przypadku emulsji, polecanej przez prezenterkę.

Emulsja spisze się również w pielęgnacji skóry dzieci już od pierwszego dnia życia.

Izabella Krzan bez makijażu. "Naturalna i piękna!"

Izabella Krzan bez problemu pokazała twarz bez makijażu. W obecnych czasach ten naturalny trend jest promowany przez wiele celebrytek. To ważny gest w stronę fanów, ponieważ naturalny wygląd nie jest powodem do wstydu, a jedynie naszą naturalną cechą i elementem ciała. Fani byli zachwyceni jej zdrowym wyglądem i cerą w świetnej formie. Postanowili skomentować zdjęcie.

naturalnie i pięknie
Wspaniale wyglądasz
Przepiękna

-pisali. 

Wśród polskich gwiazd naturalny wygląd w duchu body positive, promuje też m.in Olga Frycz, Aleksandra Żebrowska, czy Joanna Koroniewska. Pielęgnacja jest bardzo ważna i należy o niej pamiętać. Skorzystacie z rad gwiazdy?

TOP kosmetyki, które poprawią kondycję skóry

Więcej o: