Izabella Krzan zdradza sekret pielęgnacji twarzy. Pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Naturalnie i pięknie!"

Izabella Krzan pokazała, jak dba o swoją cerę. Na Instagramie zamieściła zdjęcie bez makijażu, opisując swoją codzienną pielęgnację. Okazuje się, że strosuje produkty do skóry wrażliwej, a na pierwszym miejscu stawia naturalny skład. Zdaniem fanów wygląda bardzo naturalnie i pięknie.

Izabella Krzan podzieliła się ze swoimi fanami sposobem na pielęgnację twarzy. Zamieściła zdjęcie z podpisem "baby face", sugerując że na zdjęciu jest pozbawiona makijażu. Opisała, jak dba o swoją skórę, aby była gładka i pozbawiona niedoskonałości. Gwiazda TVP zachwyca nieskazitelną cerą i niewątpliwą urodą. Naturalny look jest coraz bardziej popularny. Celebrytki chętniej pokazują się bez makijażu i promują ten wizerunek, jako coś całkowicie normalnego i naturalnego. Takie działania skłaniają do samoakceptacji i są bardzo potrzebne. Jak wygląda codzienne pielęgnacja prezenterki TVP? 

Zobacz wideo Pielęgnacja pod makijaż. Podpowiadamy, jak przygotować skórę

Jak Izabella Krzan dba o swoją cerę? Najważniejszy jest skład kosmetyków

Izabella Krzan zdradziła, że najważniejsze jest dla niej to, z czego zostały wykonane kosmetyki. Używa produktów dostosowanych do cery suchej i wrażliwej. Zależy jej, aby twarz była gładka i dokładnie nawilżona. Dzięki temu, może dbać o młody wygląd już od najwcześniejszych lat. Kosmetyki muszą być przebadane dermatologicznie i dokładnie sprawdzone.

Staram się stosować produkty gruntownie przebadane dermatologicznie – rekomendowane dla skóry wrażliwej
 

Izabella Krzan Karierę zaczynała jako Miss Polonia. Jakie plany ma prezenterka TVP?

TOP KOSMETYKI NA LATO 2021

Prezenterka TVP stosuje kosmetyki, które są polecane również dla dzieci. Dzięki temu ma pewność, że nie uczulają i są całkowicie bezpieczne. Zdjęcie, które opublikowała, podpisała nawet "baby face", co oznacza "twarz dziecka". Wiemy zatem, że używane przez nią produkty są całkowicie bezpieczne, a ich skład jest naturalny. Jak widać, uniwersalne kosmetyki bez względu na wiek, mogą być dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem. Tak jest w przypadku emulsji, polecanej przez prezenterkę.

Emulsja spisze się również w pielęgnacji skóry dzieci już od pierwszego dnia życia.

Izabella Krzan Izabela Krzan pokazała się w zaskakującej fryzurze

Izabella Krzan bez makijażu. "Naturalna i piękna!"

Izabella Krzan bez problemu pokazała twarz bez makijażu. W obecnych czasach ten naturalny trend jest promowany przez wiele celebrytek. To ważny gest w stronę fanów, ponieważ naturalny wygląd nie jest powodem do wstydu, a jedynie naszą naturalną cechą i elementem ciała. Fani byli zachwyceni jej zdrowym wyglądem i cerą w świetnej formie. Postanowili skomentować zdjęcie.

naturalnie i pięknie
Wspaniale wyglądasz
Przepiękna

-pisali. 

Wśród polskich gwiazd naturalny wygląd w duchu body positive, promuje też m.in Olga Frycz, Aleksandra Żebrowska, czy Joanna Koroniewska. Pielęgnacja jest bardzo ważna i należy o niej pamiętać. Skorzystacie z rad gwiazdy?

TOP kosmetyki, które poprawią kondycję skóry

Więcej o: