Monika Richardson pokazała zdjęcia nastoletniej córki. "Piękna jak mama"

Monika Richardson jest mamą dwójki dzieci - Tomasza oraz Zofii. Niedawno prezenterka opublikowała zdjęcia nastoletniej córki. Zdaniem niektórych komentujących Zosia to młodsza kopia mamy.

Monika Richardson jest mamą dwójki nastolatków - Tomasza i Zosi. Ich ojcem jest były mąż gwiazdy - Jamie Malcolm. Syn prezenterki Tomasz zdaje właśnie maturę. Jak zdradziła na Instagramie prezenterka, jest to dla niej bardzo stresujący czas. - Maturzysta na dzień przed maturą. Nie ma paniki. Powiedzmy, że jest niepokój… Matka ledwo żywa z nerwów. C’est la vie - napisała pod jednym ze swoich zdjęć Richardson.

Zobacz wideo Richardson o zabiegach medycyny estetycznej:

Ostatnio gwiazda wyznała także, że jej syn zmaga się z zespołem Aspergera. - Taki piękny poranek. Nie mogę spać. Dzisiaj, wraz z maturą mojego syna, kończy się pewien etap w moim życiu. To było 20 lat miłości, walki, szczęścia i pracy. Jestem z Tomka bardzo dumna, z tego, co osiągnął i z tego, jak sobie radzi. Sam fakt, że przystępuje do matury, jest dla mnie dowodem na to, że jego Asperger nie ma nad nami władzy - powiedziała. 

Monika Richardson pokazała zdjęcia nastoletniej córki

W tym czasie siostra Tomasza wybrała się do koleżanki, która mieszka w Przemyślu. Nastolatka spędziła tam cały tydzień, a następnie wróciła z mamą do domu. - Dzisiaj byłam z wizytą w Przemyślu, gdzie córka, Zofia, spędzała maturalny tydzień u swojej przyjaciółki. Za każdą moją wizytą tutaj mam wrażenie, że są w tym kraju miejsca, gdzie żyje się spokojniej, piękniej i jakoś tak... z sensem. Pozdrawiam Przemyślan! A nocna panorama miasta z Zośką fajna, prawda? - napisała pod zdjęciem Richardson. 

 

Monika Richardson pokazała zdjęcia nastoletniej córki. "Piękna jak mama"

Pod postem prezenterki pojawiły się liczne komentarze. Zdaniem wielu fanów Zosia jest bardzo podobna do mamy. Oto niektóre z komentarzy:

Piękna córka na tle panoramy.
Jaka podobna Zosia do mamy.
Piękna dziewczyna!
Córunia piękna jak mama!

Może cię także zainteresować:

Więcej o: