Prezenterka "Pytania na śniadanie" Ida Nowakowska pożegnała się z widzami TVP. Powodem są zmiany w jej życiu

Prezenterka TVP Ida Nowakowska pożegnała się z widzami programu "Pytanie na śniadanie" w którym pełni rolę gospodyni od 2019 roku. Powód jest dla niej bardzo ważny, czekają ją wielkie zmiany w życiu, które będą miały miejsce już w maju.

Ida Nowakowska w czwartek po raz ostatni pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie". Nie wiemy, kiedy znów zagości na ekranach telewizorów. Prezenterkę czeka teraz wiele ważnych wydarzeń związanych z życiem rodzinnym. To będzie ogromna zmiana, która może od gwiazdy wymagać poświęcenia się najbliższym, z dala od mediów. Co jest przyczyną tej decyzji?

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan miała zostać prezenterką śniadaniówki! Co sądzi o roszadach w TVP?

Ida Nowakowska odchodzi z "Pytania na śniadanie"? Zmiany nadejdą w maju

Prezenterka TVP pożegnała się z widzami w czwartkowym wydaniu "Pytania na śniadanie". Prezenterka nie kryła wzruszenia, ponieważ powód jest dla niej bardzo ważny. W maju powita na świecie swoje pierwsze dziecko, a to ostatni dzwonek aby przygotować się na ten wyjątkowy moment w jej życiu. Prezenterka w styczniu podzieliła się radosną nowiną z widzami, nie ukrywając błogosławionego stanu. Tym razem ogłosiła zbliżające się rozwiązanie, licząc na zrozumienie fanów. 

Jest zwiastun nowego kanału TVP Kobieta. 'Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża' Jest zwiastun nowego kanału TVP Kobieta. "Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża"

Ida Nowakowska oczekuje dziecka. Urodzi chłopca, czy dziewczynkę?

Prezenterka TVP przez długi czas ukrywała płeć dziecka. Ogłosiła ją niedawno na łamach magazynu "Party". Zdradziła, że spełni się jej marzenie i na świecie powita chłopca. Oznajmiła także, że jej przyjaciele również oczekują powiększenia rodziny. Gwiazda ma nadzieję, że jej syn, jak i reszta potomstwa, które przyjdzie wkrótce na świat, zawiążą wspaniałe relacje. 

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie

-powiedziała w wywiadzie dla "Party"

Ida Nowakowska wyznaje: Zawierzyłam swoje życie w stu procentach Panu Bogu Ida Nowakowska daje świadectwo wiary. "Wiem, że mam Pana Boga za sobą"

Ida Nowakowska zawierzyła ciążę Bogu. Jest pewna, że to dar od losu

Ida Nowakowska wyznała jakiś czas temu, że długo starała się o ciążę. Marzyła o dużej rodzinie i zależało jej na potomstwie. Z pomocą przyszli księża i siostry zakonne. To właśnie oni modlili się o mały cud, który nosi pod sercem. Również w wywiadzie z "Party" wyznała, że wierzy że to element boskiego planu. 

moi przyjaciele, znajomi księża i siostry zakonne przysyłali mi SMSy, że modlą się za to, żebym miała dzidziusia. I wymodlili.

Nie wiemy, kiedy prezenterka powróci na ekrany. Jesteśmy jednak pewni, że potrzebuje teraz spokoju i czasu spędzonego z rodziną. Życzymy Idzie Nowakowskiej i jej synkowi wielu wspaniałych chwil. 

Modne sukienki na wiosnę 2021

Więcej o: