Jakiś czas temu ważyła ponad 100 kg. Przeszła metamorfozę i jest nie do poznania. Wykluczyła z diety dwie grupy produktów

Isabelle Audette to influencerka, której metamorfoza robi wrażenie i motywuje innych do dbania o swoje zdrowie. Jak sama przyznaje, od najmłodszych lat lubiła tłuste i smażone jedzenie, a jej jadłospis składał się głównie z fast foodów i słodkich napojów. W pewnym momencie powiedziała jednak dość i zupełnie zmieniła swoje życie.
Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

"Czułam się skrępowana, ale moja mama wychowała mnie, abym ignorowała opinie innych ludzi"

Złe nawyki żywieniowe (smażone jedzenie, fast foody i słodkie napoje napoje) sprawiły, że Isabelle Audette zaczęła gwałtownie przybierać na wadze już jako mała dziewczynka, a rówieśnicy dokuczali jej z powodu nadwagi. Jak sama przyznaje, w pewnym momencie ważyła (już jako dorosła kobieta) ważyła prawie 102 kg i nie czuła się dobrze w swoim ciele. - Nie czułam się dobrze na plaży. Czułam się skrępowana, ale moja mama wychowała mnie, abym ignorowała opinie innych ludzi i żyła pełnią życia. Chociaż nie przejmowałam się tym, co myślą inni wokół mnie, wiedziałam, że muszę się zmienić. Dla siebie. Dla mojego zdrowia. Dla mojej przyszłości. Tak więc zrobiłam. Jeśli jest jedna rzecz o mnie, o której powinniście wiedzieć, to to, że jak coś sobie postanowię, robię to. Bez względu na to, ile poświęceń będzie to ode mnie wymagać - napisała na swoim Instagramie.

 

Schudła 50 kg i jest motywacją dla innych 

23-letnia Isabelle Audette swoją metamorfozę rozpoczęła od zmiany diety. Zupełnie zrezygnowała z fast foodów i słodzonych napojów, a zaczęła jeść dużo warzyw, owoców, chudego mięsa oraz dbała o picie odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia. Następnie włączyła aktywność fizyczną, którą dostosowywała do swoich możliwości. Obecnie, Kanadyjka nie wyobraża sobie życia bez regularnych treningów na siłowni i zdrowego żywienia. Jest certyfikowanym trenerem żywieniowym i motywuje innych do zmiany swojego życia. Profil, który aktywnie prowadzi na Instagramie obserwuje obecnie ponad 345 tysięcy osób, z którymi chętnie dzieli się swoją historią.

 
Więcej o: