Małgorzata Kożuchowska wspomina "historie kilku sukienek z czerwonego dywanu". Komu zawdzięcza te kreacje?

Małgorzata Kożuchowska pokazała sukienki, które towarzyszyły jej podczas ważnych momentów życia. Na Instagramie opublikowała post, w którym wspomina te wyjątkowe kreacje. Zdradziła, kto jest ich autorką. Okazuje się, że aktorka jest wierną fanką projektantki od wielu lat.

Małgorzata Kożuchowska pokazała na Instagramie swoje kreacje sprzed lat. Wśród nich, znalazły się nie tylko sukienki z "czerwonego dywanu", ale również suknia ślubna aktorki. Okazuje się, że gwiazda współpracuje z tą samą projektantką już od lat 90, a początki współpracy określiła, jako miłość od pierwszego wejrzenia. O kim mowa?

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz ocenia stylizacje gwiazd sprzed lat

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje ulubione sukienki. Kto je zaprojektował?

Małgorzata Kożuchowska to niemal ikona mody. Zaskakuje nas kreacjami, które zawsze są dobrane z klasą, ale też zgodnie z obowiązującymi trendami. Niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcia swoich kreacji z przeszłości. Ich autorką jest ulubiona projektantka gwiazdy. Gosia Baczyńska współpracuje z aktorką od lat 90, kiedy Małgorzata Kożuchowska zobaczyła jej sukienkę na sklepowej witrynie.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam jej sukienkę w butiku w Warszawie na ul. Mokotowskiej wiedziałam, że musi być moja... I nie był to jednorazowy kaprys, a miłość od pierwszego wejrzenia, która twa do dziś. To był początek lat 90.

-napisała.

Marzena Rogalska Marzena Rogalska zachwyciła fanów. Krótka fryzura kompletnie ją odmieniła!

Małgorzata Kożuchowska opowiada o swoich kreacjach nie tylko na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcia, których wcześniej nigdy nie widzieliśmy. Razem z aktorką mogliśmy wsiąść do wehikułu czasu, aby przypomnieć sobie jej suknię ślubną, czy stylizacje z odbioru "Telekamer". Okazuje się, że gwiazda postanowiła opowiedzieć o swoich modowych historiach w formie podcastu. Na jej Instagramie znajdziemy link do odcinka z serii "Niekończące się historie", gdzie Małgorzata Kożuchowska zdradza więcej ciekawostek dotyczących poszczególnych kreacji, pomysłów na nie, oraz szczegółów współpracy z ulubioną projektantką. Wywiad z gwiazdą, oraz jej projektantką jest dostępny na aplikacji Spotify. 

W drugim odcinku podcastu "Niekończące się historie" od podszewki poznacie historie kilku sukienek z czerwonego dywanu i tej najważniejszej...

jesteście ciekawi?

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska w swoich najmodniejszych wiosennych stylizacjach!

 
Więcej o: