Anna Przybylska na muralu w Gdańsku. Efekt nie wszystkim się spodobał. "Bardziej jak Danuta Holecka"

Anna Przybylska została uwieczniona na muralu, który pojawił się w Gdańsku. Niestety, efekt finalny nie wszystkim się spodobał. Internauci oraz internautki twierdzą, że nie oddaje w całości urody aktorki. - Obserwuję od dawna i wielki szacun, ale wyjątkowo nie rozumiem tej pracy... Wygląda bardziej jak Danuta Holecka - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Agnieszka Mrozińska: Marzy mi się, żeby zagrać Anię Przybylską. Od 6 r.ż. słyszę, że jestem do niej podobna

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku po przegranej walce z nowotworem trzustki. Popularność oraz sympatię widzów zyskała rolami w takich serialach, jak "Złotopolscy" czy "Daleko od noszy". Każdego roku odejście aktorki wspominają nie tylko jej najbliżsi, lecz także znajomi z show-biznesu oraz jej fani. Już jakiś czas temu pojawił się pomysł filmu biograficznego o Ani Przybylskiej, jednak nie jest to jedyny sposób uczczenia pamięci o zmarłej aktorce. Niedawno na jednym z budynków w Gdańsku pojawił się bowiem mural z jej portretem.

Anna Przybylska na muralu w Gdańsku. Zdania internautów oraz internautek są bardzo podzielone

Autorem muralu z portretem Anny Przybylskiej, który można zobaczyć przy ulicy Partyzantów 24 w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, jest artysta Piotr Tuse Jaworski. Twórca muralu podzielił się efektem końcowym swoich prac na instagramowym profilu. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Okazuje się jednak, że zdania na temat portretu aktorki są bardzo podzielone. Jedni są zachwyceni, natomiast inni wręcz przeciwnie:

O jaaaa!!! <3 Cudowne! Wspaniała robota!
Jak większość Twoich prac mi się podoba, to ta mi nie podchodzi, przykro mi
Obserwuję od dawna i wielki szacun, ale wyjątkowo nie rozumiem tej pracy (...). Wygląda bardziej jak Danuta Holecka
Jak zawsze miazga!
Jak zawsze rewelacja. Cudnie<3
Była piękniejsza na żywo trochę przekłamany ten mural
Serce zabiło jak zobaczyłam... Zawsze była piękna, od małego uwielbiałam. Wielki szacunek za ten "portret", jednak wyszło tutaj trochę niekorzystnie 

- czytamy.

 
Więcej o: