Jennifer Lopez i "Piękno bez daty ważności". J.Lo z mamą i córką promuje kosmetyki swojej marki

Nowa kampania marki JLo Beuaty nawiązuje do piękna bez względu na wiek. Jennifer Lopez pozuje do zdjęć z 75-letnią mamą i 13-letnią córką. Kobiety wyglądają jak siostry! Fani są zachwyceni

Jennifer Lopez nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. W ostatnim czasie było o niej naprawdę głośno, gdy na świat wyszła informacja o jej rozstaniu z Alexem Rodriguezem. Tym razem artystka zaskoczyła zdjęciem, które udowodniło, że złe chwile bywają wielkim impulsem dla skupienia się na samym sobie. Sesja reklamująca jej markę zachwyciła cały świat! Trzy pokolenia skupione na jednej fotografii to dowód na to, że w dzisiejszym świecie nie ma miejsca na szufladkowanie. Jej córka, Emma Maribel Anthony oraz mama, Guadelupe Rodriguez, prezentują się przepięknie obok jeden z najsłynniejszych kobiet na świecie. Wyglądają jak siostry, mimo sporej różnicy wieku. To prawdziwa siła kobiecości!

Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez na zdjęciu z mamą i córką. Marka JLo Beauty promuje piękno bez daty ważności

Nowa kampania marki kosmetycznej JLo Beuty to coś więcej niż reklama. Sesja z mamą i córką ma być dowodem na to, że wiek nie ogranicza żadnej z kobiet. Trzeba przyznać, że idea, którą przekazuje zdjęcie to element, który otwiera świat na miłość do samego siebie. Genialne nawiązanie do piękna bez daty ważności jest elementem, obok którego nie możemy przejść obojętnie. Jennifer postanowiła zaangażować do tego dwie najważniejsze kobiety w jej życiu, córkę oraz mamę. Kobiety są do siebie uderzająco podobne! Czy ktokolwiek powiedziałby, że dzieli ich tak duża różnica wieku? Zapewne nie.

Trzy pokolenia, ale jedno przekonanie - JESTEŚMY NIEOGRANICZONE (i ty również!)- pisze Jennifer na swoim Instagramie
 

Nowe kosmetyki marki stworzone dla zdrowej i promiennej skóry nadają się do użytku dla wszystkich kobiet od 7 do 77 roku życia. Gwiazda nawiązała także do Dnia Matki, celebrując piękno Guadelupe, do której jest uderzająco podobna i wszystkich mam, które stają się dla nas życiowymi ikonami.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla mam, babć, cioć i wszystkich supermam. Dzisiaj celebrujemy wasz blask i piękno, które wnosicie do naszego życia.

Dodała także wzruszające hasztagi: „Mama lśni najbardziej” i „Piękno nie ma daty ważności”. Kampania stała się więc nie tylko celebracją kobiecego piękna, ale także hołdem wobec najważniejszych kobiet w naszym życiu.

 
Więcej o: