Doda pokazała zdjęcie rodziców sprzed lat. "Gdybyście pytali, po kim jestem taka piękna"

Doda podzieliła się na Instagramie zdjęciem swoich rodziców sprzed lat. Fanki oraz fani nie mają już wątpliwości, do kogo podobna jest piosenkarka. Post ze zdjęciem opatrzyła obszernym i bardzo osobistym wpisem. - Jest mi tak przykro, że nie mogłam zapewnić im spokoju, czasami rozrabiając za bardzo w show-biznesie - czytamy.
Zobacz wideo Doda pokazała, jak wygląda jej skóra po usuwaniu tatuażu

Doda to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Ku uciesze swoich fanek oraz fanów, piosenkarka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie regularnie śledzi ją ponad milion internautek i internautów. Na swoim profilu, Doda regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego.

Doda pokazała zdjęcie rodziców sprzed lat. Do kogo jest podobna? Fanki i fani nie mają wątpliwości

Ostatnio, Doda postanowiła pokazać na swoim instagramowym profilu zdjęcie rodziców sprzed lat.  Fotografię opatrzyła obszernym oraz osobistym wpisem. - Kocham moich rodziców tak bardzo. Nie wyobrażam sobie życia bez nich. Zawsze przy mnie, zawsze obok, zawsze za mną. Gdyby ktoś zaproponował mi urodzenie się w najbogatszej rodzinie, najbardziej wpływowej, w najpiękniejszym kraju na świecie, gdzie nigdy nie musiałabym martwić się o swoją przyszłość i moje finanse i o mój los... to zaśmiałbym mu się tak głośno, aż by mu pękły bębenki. Za nic w świecie nie zamieniłabym miłości i wsparcia moich rodziców. Jest mi tak przykro, że musieli przeżywać wszystkie moje upadki i porażki prywatne. Nie mogę sobie wybaczyć, że przez moją sławę spadł na nich hejt i medialny lincz. Magazyny plotkarskie i telewizyjne robili sobie z ich prywatności cyrk. U mojej mamy skończyło się to chorobą nowotworem z permanentnego stresu... Jest mi tak przykro, że nie mogłam zapewnić im spokoju, czasami rozrabiając za bardzo w show-biznesie lub z hukiem kończąc relacje. Szanujcie i Kochajcie swoich rodziców. Modlę się i zrobię wszystko, by zapewnić im medialny spokój i chronić ich na stare lata ( maja już ponad 70 lat) obojętnie, KTO będzie mnie prowokował w przyszłości. Zapamiętajcie te słowa - napisała Doda w opublikowanym poście.

Zdjęcie udostępniła również na instagramowej relacji:

Na wypadek, gdybyście pytali, po kim jestem taka piękna

- dodała.

 

Pod postem, który opublikowała Doda, pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. Fanki oraz fani piosenkarki nie mają już wątpliwości, do kogo podobna jest gwiazda:

Jesteś tak bardzo do taty podobna OMG
Dorotka uśmiech masz mamy ,a resztę urody po tatusiu
Wszyscy mówią, że podobna do mamy, a ja widzę oczy taty, jesteś mixem! Piękne zdjęcie
Uśmiech MAMY, oczy TATY
Ale jesteś podobna to tatusia, ale wszystko co najpiękniejsze masz od mamusi!

- czytamy.

Więcej o: