Anna Kalata ma nowe pasje i nową fryzurę. Jak wygląda dziś minister, która kilka lat temu zaskoczyła Polskę swoją metamorfozą?

W 2010 roku wszyscy mówili o metamorfozie Anny Kalaty. Kiedy była minister pracy i polityki społecznej pojawiła się zupełnie odmieniona w "Tańcu z gwiazdami", nikt nie mógł uwierzyć, że to ta sama osoba. Dziś Anna Kalata przyznaje, że tempo zmian w jej życiu nie słabnie. "Myślę, że taką zmianą, którą dzisiaj państwo dostrzegliście, jest to, że obcięłam włosy" - oznajmiła w "Dzień Dobry TVN".

Anna Kalata odmieniła swoje życie o 180 stopni. Nie tylko zniknęła ze sceny politycznej w 2007 roku, ale również wyjechała do Indii, aby tam "narodzić się na nowo". I rzeczywiście jej się udało.

W Delhi, w 45-stopniowym upale poczułam, jak mi ciążą te kilogramy, to bycie kimś, kim wewnętrznie już nie jestem. (...) Tam stwierdziłam, że muszę zrobić jakiś pierwszy krok, aby móc znowu czuć się ze sobą dobrze

- opowiadała później.

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę i jest teraz blondynką

W 2010 roku zobaczyliśmy ją ponownie na ekranach telewizorów, gdy pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami". Okazało się wówczas, że rozwiodła się z mężem, schudła przeszło 40 kg, zapuściła włosy i przefarbowała je na blond. Z kobiety w szarej garsonce przemieniła się w pewną siebie bizneswoman.  Teraz w "Dzień dobry TVN" przyznała, że w jej życiu non stop są zmiany. Nie tylko w wyglądzie, ale również w sferze zawodowej. 

Anna Kalata znów przeszła metamorfozę i podzieliła się nową pasją

Obecnie Anna Kalata jest wiceprezeską Indyjsko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Jak przyznała w "Dzień dobry TVN" z polityki nie można się do końca wyleczyć, dlatego wciąż śledzi wydarzenia polityczne w kraju i na świecie. Jednak ma też nowe pasje.

Doda pokazała zdjęcie rodziców sprzed lat. 'Gdybyście pytali, po kim jestem taka piękna' (zdjęcie ilustracyjne)Doda pokazała zdjęcie rodziców sprzed lat. "Gdybyście pytali, po kim jestem taka piękna"

Myślę, że żyjemy w ciekawych czasach i obserwacja tego, co się dzieje, jaką mamy sytuację społeczną, polityczną i gospodarczą powoduje, że rozpoczęłam swoją nową pasję, a mianowicie edukuję się, jak być dobrym preppersem, czyli osobą przygotowaną na wszystko. Pogłębiam wiedzę, jak żyć bez Internetu, światła, dostępu do mediów. W tych czasach zagrożenia, zmiany klimatu, żebyśmy nauczyli się żyć w różnych warunkach

- oznajmiła. Na zmianach w wyglądzie również nie poprzestała w 2010 roku. Obecnie zdecydowała się na najmodniejszą w tym sezonie fryzurę long bob

Myślę, że dzisiaj taką zmianą, którą państwo dostrzegliście, to jest to, że obcięłam włosy. To odzwierciedlenie mojego stanu ducha. Pokazanie tych chęci kolejnych zmian. Myślę, że ten rok dużo zmieni w moim życiu

– powiedziała.

Fryzury z lat 70.Fryzury z lat 70. dodadzą Ci kobiecości. Które strzyżenia są ponownie na topie?

Więcej o: