Patrycja Sołtysik o najtrudniejszym etapie związku. "Swoje musiałam wypłakać"

- Jak człowiek sięga dna i nie ma nic, a decyduje się na drogę, która jest długa, żmudna i wydaje się bez sensu, to ten kocyk i herbata, to było to, czego potrzebowałem - wyznał Sołtysik w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie wystąpili w najnowszym odcinku youtube'owego programu "Wedding Dream" Izabeli Janachowskiej. Szczerą rozmową o miłości i kulisach związku uczcili szóstą rocznicę ślubu.

Zobacz wideo Sołtysik odpowiada na pytanie dotyczące kolejnego dziecka

Trudne początki

Sołtysik poznał Patrycję Czop w biurze krakowskiego kina Mikro. Dziennikarz przyznał, że zakochał się w niej niemal w jednej chwili. - To była miłość od pierwszego wejrzenia. No cóż, różne są losy miłości, bardzo skomplikowane. Poznałem ją w biurze kina Mikro. Weszła piękna, długowłosa, bardzo dojrzała, a okazuje się, że cudowna akademicka młodzież (jakiś drugi rok studiów) na fenomenalnych szpilkach. I rzeczywiście zaniemówiłem - wspominał Andrzej Sołtysik.

Dla Patrycji początki relacji z Sołtysikiem nie były łatwe. Jak wyznała, szczególnie trudny był okres, gdy jej mąż uczęszczał na terapię. - Tu trzymałam fason i udawałam, że wszystko jest ok, a szłam pod prysznic i swoje musiałam wypłakać - wyznała w rozmowie z Izabelą Janachowską. 

"To było przy obecności Pati i z poparciem Pati"

Obecnie Andrzej Sołtysik jest szczęśliwym mężem i ojcem, odzyskał także pozycję zawodową. Gdy para poznała się, mężczyzna był w bardzo trudnej sytuacji. Dziennikarz od lat borykał się z nałogiem alkoholowym, a w 2021 roku stracił pracę. Jak wyznaje, to wydarzenie było dla niego kubłem zimnej wody. 

Patrycja bardzo pomogła mu w tym trudnym okresie. - To raczej terapia zdecydowała się na mnie, a nie ja na nią [...]. To było przy obecności Pati i z poparciem Pati. Jak człowiek sięga dna i nie ma nic, a decyduje się na drogę, która jest długa, żmudna i wydaje się bez sensu, to ten kocyk i herbata, to było to, czego potrzebowałem - wyznał w rozmowie z Janachowską. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: