Nie żyje ojciec Adele - Mark Evans przegrał walkę z rakiem. Miał 57 lat

U znanej i cenionej piosenkarki Adele nastał trudny czas. Straciła ojca, z którym była w konflikcie od lat. Podczas wielu wystąpień publicznych nie ukrywała do niego żalu. Mark Evans zmarł na raka.

Przez wiele lat relacje między Adele a jej ojcem były bardzo napięte, czego można się dowiedzieć z licznych wywiadów przeprowadzonych z artystką. Mark Evans zakończył związek z Penny Adkins, czyli mamą piosenkarki, kiedy ta miała zaledwie trzy lata. Gwiazda została wychowana bez ojca, który to odnowił z nią kontakt dopiero w wieku nastoletnim. 

Zobacz wideo Adele świętuje z przyjaciółmi zwycięstwo Daniela Kaluuyi. Do sieci trafiło nagranie. Zachwyciła w limonkowej

Ojciec Adele zmarł w wieku 54 lat

Piosenkarka szczerze i jednogłośnie zaznaczała swój stosunek do ojca w wywiadach. Podkreślała, że czuje do niego nienawiść. Z powodu odejścia ojca we wczesnym dzieciństwie, Adele ogarnęło uczucie porzucenia. Z tego powodu nie wychodziło jej także budowanie trwałych relacji. Wraz ze wzrostem popularności gwiazdy, ich więzy osłabiały się. Sytuacji nie poprawił wywiad z ojcem piosenkarki na łamach gazety "The Sun", w którym to mężczyzna ujawnił sekrety Adele. Opowiedział między innymi o dzieciństwie brytyjskiej artystki. Mark Evans wyznał mediom w 2013, że cierpi na nowotwór jelita grubego. Zaznaczył również, że chciałby odzyskać zaufanie córki i odnowić z nią kontakt. Przyznał się do tego, że zawiódł jako ojciec. Adele pozostała niewzruszona na jego apel. Śmierć Marka Evansa zakończyła jego starania w stosunku do córki. Nie udało się naprawić tej relacji. Rodzina mężczyzny jest bardzo poruszona tym faktem. Bliskie mu osoby również miały nadzieję, że uda się pogodzić go z Adele. Niestety nie starczyło na to czasu.

Adele dorastała w hipisowskiej komunie

Najważniejszą osobą dla Adele jest jej mama, która to zaszczepiła w córce pasję do muzyki. W wywiadach zawsze wypowiada się o matce z miłością i wdzięcznością. Podkreśla, jak bardzo ją kocha. Piosenkarka bardzo podziwia Penny Adkins między innymi za to, że udało jej się zrezygnować z wielu aktywności na rzecz wychowania córki w młodym wieku. Młoda mama była przy tym wytrzymała i odpowiedzialna. Urodziła córkę w wieku nastoletnim. Brytyjska artystka spędziła dzieciństwo w otoczeniu inspirującego grona muzyków i malarzy. Stwierdziła, że dzięki temu miała idealne, hipisowskie i beztroskie dziecięce lata. 

Więcej o: