Beata Kozidrak wydała autobiografię. Opowiedziała o braku samoakceptacji, z którym zmagała się w dzieciństwie

Beata Kozidrak właśnie wydała swoją autobiografię zatytuowaną "Gorąca Krew". Zdradziła też kilka nieznanych faktów ze swojego życia. Okazuje się, że zanim zachwyciła wszystkich swoim wizerunkiem seksbomby, była zakompleksioną dziewczynką, która przeszła długą drogę, aby zaakceptować swój wizerunek i pokochać siebie.

Beata Kozidrak wydała autobiografię. Podczas wywiadu w programie "Dzień Dobry TVN" zdradziła kulisy powstawania książki, oraz kilka nieznanych faktów ze swojego życia. Szczerze wyznała, że jej droga do samoakceptacji nie była łatwa. Atrakcyjna i utalentowana gwiazda, jako dziecko zmagała się z kompleksami, które nie pozwalały jej na zaakceptowanie swojego wizerunku. O czym jeszcze dowiemy się z autobiografii i co skłoniło piosenkarkę, do napisania książki o swoim życiu?

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Beata Kozidrak nie zawsze wierzyła w siebie. Jako dziewczynka, miała wiele kompleksów

Beata Kozidrak od początku swojej kariery, stała się symbolem kobiety pewnej siebie, z niebanalnym wizerunkiem. Jej stroje uchodziły niegdyś za kontrowersyjne i przełomowe. Gwiazda miała pomysł na siebie i nie przejmowała się opiniami innych. Okazuje się, że długo pracowała nad samoakceptacją. W ramach wywiadu dla DDTVN, zdradziła że zmagała się z kompleksami, będąc dzieckiem. Jako mała dziewczynka miała problem, aby pogodzić się z tym, że ma piegi. Akceptacja swojego wizerunku przyszła z czasem, a gwiazda musiała nauczyć się kochać siebie taką, jaką jest. Bez wątpienia pomogły jej też tłumy fanów, doceniające jej talent, wygląd i osobowość. 

To jest opowieść kobiety, wcześniej dziewczynki, która się absolutnie nie zgadzała ze swoim wizerunkiem, ze swoimi piegami, z kompleksami, która długo dochodziła do tego, żeby pracować nad sobą.

- zwierzyła się. 

 

Beata Kozidrak napisała autobiografię. Czego nie wiemy o artystce?

Beata Kozidrak napisała autobiografię o tytule "Gorąca Krew", który nawiązuje do tytułu jednej z jej piosenek. Książka nie jest jednak poświęcona wyłącznie jej karierze. Znajdziemy tam wiele szczegółów dotyczących dzieciństwa, związków i trudności, z którymi musiała się zmierzyć. Zdradziła w wywiadzie, że poruszyła w książce również temat swojego medialnego rozwodu, ze swojej perspektywy. Opowiedziała też o macierzyństwie, a także o ..alkoholu. Dla fanów jej muzyki znajdzie się sporo ciekawostek związanych z zespołem Bajm. Miłośnicy jej wokalu przeczytają m.in o tym, co nauczyciele sądzili o debiucie Beaty Kozidrak w Opolu, oraz tekście piosenki "Piechotą do Lata". 

 

Beata Kozidrak postanowiła napisać książkę. Skąd wziął się pomysł?

Beata Kozidrak napisała swoją autobiografię w czasie pandemii. Dla wielu artystów jest to trudny czas, ponieważ nie mają możliwości koncertowania i spotkań ze swoimi fanami. Artystka jest autorką wielu tekstów, więc nie trudno się domyślić, że pisanie przychodzi jej łatwo. Wywiadzie dla DDTVN zdradziła, że nie znosi nudy. Czas spędzony w domu chciała spożytkować inaczej, niż na oglądanie filmów, oraz seriali. Postanowiła spisać swoje wspomnienia i podarować fanom coś od siebie. Tak powstała autobiografia, która właśnie miała swoją premierę. 

Więcej o: