Powstała polska wersja TK Maxx. Kilka sklepów jest już otwartych

Nowa sieć ma być polską odpowiedzią na TK Maxx. Co ciekawe, asortyment obu sklepów jest bardzo podobny. Dowiedzcie się, w których miastach możecie już zrobić zakupy.

TK Maxx od lat cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Brytyjska sieć ma w swojej ofercie między innymi ubrania, obuwie, produkty do domu, a także kosmetyki. 4 maja w naszym kraju pojawiły się sklepy, których asortyment jest bardzo podobny. Jak poinformował portal Businessinsider.com, w ciągu pierwszych trzech dni maja zakupy zrobiło w nich już ponad 30 tysięcy osób.

Powstała polska wersja TK Maxx

Niedawno w kilku galeriach handlowych w naszym kraju pojawiła się konkurencja dla sklepów TK Maxx. Grupa CCC stworzyła sieć HalfPrice, której asortyment bardzo przypomina ten, jaki możemy nabyć w sklepach TK Maxx. Znajdziemy tam między innymi buty, ubrania, dodatki do domu, a także kosmetyki. 

- HalfPrice to ogromna porcja okazji pełna modnych ubrań, butów, kosmetyków i artykułów do domu. Zaopatrujemy nasze sklepy w zróżnicowany towar dostosowany do potrzeb naszych klientów. Kilka razy w tygodniu dorzucamy nowości, dzięki czemu masz szansę na upolowanie prawdziwych okazji w niesamowitych cenach - dowiadujemy się ze strony HalfPrice.eu.

Powstała polska wersja TK Maxx - gdzie możemy zrobić zakupy?

Od 4 maja sklepy sieci HalfPrice są otwarte w kilku polskich galeriach handlowych. Do końca roku marka planuje otworzyć 60 lokali w całym kraju. Z kolei jesienią ma ruszyć sklep internetowy HalfPrice. Gdzie możemy zrobić już zakupy? Oto lista sklepów:

  • Warszawa - Galeria Północna;
  • Szczecin - Galeria Galaxy;
  • Tychy - Gemini Park;
  • Wrocław - Galeria Wroclavia. 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: