Schudła 45 kilogramów. Ludzie zarzucają jej, że teraz jest za chuda

Kara Henderson to młoda Amerykanka, która jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Kobiecie udało się zrzucić aż 45 kilogramów. Jednak jej obecny wygląd nie wszystkim się podoba.

Kara Henderson aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie pokazuje różne momenty ze swojego życia. Poza tym często chwali się swoją przemianą. Amerykance udało się zrzucić aż 45 kilogramów. Mimo to jej metamorfoza często jest krytykowana. Historia Kary została opisana na łamach "Daily Mail".

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problem z poruszaniem się"

Trudny okres dzieciństwa 

Kara wspomina, że przez długi czas była wyśmiewana za powodu nadwagi. Był to jej ogromny problem od wczesnego dzieciństwa. W tym czasie zdiagnozowano u niej astmę. Z powodu choroby unikała aktywności fizycznej. Przez to dziewczynka szybko zaczęła przybierać na wadze.

W późniejszych latach kobieta zajadała stres i smutki. To doprowadziło do poważnych problemów z wagą. W pewnym momencie Kara ważyła 115 kilogramów. 

 

Operacja żołądka i odchudzanie

Kobieta postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie i sprawność. Niestety tradycyjne metody odchudzania nie przynosiły żadnych efektów. Dlatego też w pewnym momencie Kara zdecydowała się na leczenie operacyjne. Dzięki zabiegowi udało się zmniejszyć objętość jej żołądka aż o 80 procent. Warto wspomnieć, że po operacji kobieta zrzuciła aż 45 kilogramów. 

Krytyka obserwatorów

Mimo że utrata 45 kilogramów jest zdaniem Kary powodem do dumy, krytyka ze strony internautów odbiera jej radość z metamorfozy. Obecnie wielu obserwatorom nie podoba jej się wygląd. Kobieta słyszy między innymi, że teraz jest zbyt chuda. Poza tym ich zdaniem schudła zbyt szybko, co mogło zrujnować jej zdrowie. Jak podkreśla Kara, jej historia to dowód na to, że zawsze znajdzie się ktoś, kto może nas skrytykować. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: