Gwiazda "Listów do M." Roma Gąsiorowska ma nową fryzurę! Internauci są pod wrażeniem. "Ale zmiana!"

Gwiazda "Listów do M." Roma Gąsiorowska zmieniła fryzurę. Aktorka zrezygnowała z długich włosów, decydując się na radykalną zmianę wizerunku. W nowej fryzurze prezentuje się bardzo korzystnie. Zauważyli to również jej fani na Instagramie.

Gwiazda "Listów do M." Roma Gąsiorowska zmieniła fryzurę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w zupełnie nowej odsłonie. Jej włosy są znacznie krótsze i mają modny, jasny kolor. Aktorka spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów. Obserwatorzy i obserwatorki tłumnie komplementowali zmianę wizerunku gwiazdy. Ona sama też wygląda na zadowoloną, ponieważ na zdjęciu widzimy promienny uśmiech.

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Roma Gąsiorowska już tak nie wygląda! Gwiazda "Listów do M." obcięła włosy

Roma Gąsiorowska postanowiła zmienić fryzurę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, gdzie uśmiechnięta prezentuje swoją metamorfozę. Gwiazda postawiła na dość radykalną zmianę. Ostre cięcie, na które się zdecydowała, spowodowało, że aktorka ma teraz krótkie włosy. Nie da się jednak ukryć, że we fryzurze short bob jest jej bardzo do twarzy. Zauważyli to fani, którzy skomplementowali gwiazdę, nie kryjąc zaskoczenia. 

Ale zmiana!
Super Pani wygląda
Bardzo twarzowo
 

Roma Gąsiorowska zmieniła fryzurę. Nie tylko długość włosów jest inna

Roma Gąsiorowska znana również z filmu "Sala Samobójców" , zmieniła nie tylko długość włosów. Aktorka postawiła na modny w tym sezonie słoneczny blond. To jaśniejszy kolor włosów, niż miała do tej pory. Może nowy odcień, to wina słońca, które oświetla twarz aktorki, ale trzeba przyznać, że w jasnych włosach wygląda naprawdę ładnie. Nowa fryzura znacznie ją odmłodziła. Roma Gąsiorowska prezentuje się lekko i wiosennie. Widać, że aktorka korzysta też z uroków ładnej pogody. Na drugim planie widzimy okulary przeciwsłoneczne, torbę i dużo zieleni. Prawdopodobnie zdecydowała się na spacer, podczas jednego ze słonecznych dni. 

Więcej o: