Boczarska o późnym macierzyństwie. "Nie było dobrego kandydata na tatę"

Magdalena Boczarska została mamą w wieku 39-lat. Ostatnio w jednym z wywiadów aktorka zdradziła, dlaczego zdecydowała się na późne macierzyństwo. Okazuje się, że spory wpływ na to miał film "Sztuka kochania".

Magdalena Boczarska oraz Mateusz Banasiuk są rodzicami czteroletniego Henryka. Aktorka została mamą w wieku 39-lat. W rozmowie z "Twoim Stylem" zdradziła, jak na tę decyzję wpłynął film "Sztuka kochania", w którym zagrała główną rolę.

Zobacz wideo Boczarska o roli w "Żywiołach Saszy":

Magdalena Boczarska o późnym macierzyństwie

Jak wspomina aktorka, przed czterema laty miała dość ciągłego przypominania o fakcie, że jej zegar biologiczny tyka. - Zdarzyło mi się późne macierzyństwo, bo tak chciał los. Widać wcześniej nie było dobrego kandydata na tatę - wyznała aktorka w rozmowie z "Twoim Stylem".

Boczarska zaznaczyła, że ogromny wpływ na to, że zdecydowała się na macierzyństwo, miał także udział w filmie "Sztuka kochania", który opowiada o życiu Michaliny Wisłockiej. Dzięki temu doświadczeniu gwiazda zmieniła swoje nastawienie. - Śmieję się, że Henio, zaplanowany i wystarany, jest dzieckiem "Sztuki kochania".

Pół roku przygotowań, intensywne zdjęcia, cały czas blisko tematów macierzyństwa - trudno, żeby to na mnie nie wpłynęło. No i sama Michalina, która tak walczyła o każdą ciążę. Mówiła, że nie ma większego cudu niż narodzone dziecko

- dodała Boczarska.

"To czas na zostanie matką"

W trakcie pracy nad wspomnianym filmem aktorka spotkała się z Krystyną Bielewicz - córką Michaliny Wisłockiej. Okazuje się, że w czasie ich spotkania padły ważne słowa. - Powiedziała mi wtedy: "Zobaczysz, mama ci życie ułoży". Po zakończeniu zdjęć poczułam, że to czas na zostanie matką - podsumowała Boczarska.

 

Magdalena Boczarska - kariera

Magdalena Boczarska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Laureatka nagrody Złote Lwy za rolę w dramacie Jana Kidawy-Błońskiego "Różyczka". Szerszej publiczności znana między innymi z takich produkcji, jak "Sztuka kochania", "Idealny facet dla mojej dziewczyny", "Jak się pozbyć cellulitu", "Obywatel" czy "Testosteron".

Może cię także zainteresować:

Więcej o: