Wielka promocja w Hebe z okazji 10. urodzin. Ponad 6 tys. produktów znacznie taniej

W sieciach drogerii Hebe obowiązuje obecnie kilka atrakcyjnych promocji. Jedna z nich zakłada, że przy zakupie produktu, drugi otrzymujemy 50 procent taniej. Dowiedz się więcej na temat tej akcji promocyjnej.

Z okazji dziesiątych urodzin sieć drogerii Hebe przygotowała kilka atrakcyjnych promocji. Co ciekawe, obniżka cen dotyczy aż 6500 produktów z różnych kategorii. Wcześniej informowałyśmy między innymi o hitowym tuszu do rzęs marki Gosh, który kupicie teraz 35 złotych taniej. Jednak nie jest to jedyna ciekawa oferta w sieci popularnych drogerii.

Promocja w Hebe. Drugi kosmetyk kupisz znacznie taniej

Jakie są zasady promocji "1+1 za 50 %" w Hebe? Obecnie kupując jeden produkt, drugi otrzymasz za pół ceny. Promocją zostały objęte między innymi dezodoranty, mydła w płynie, kremy do stóp marki Hebe. Oprócz tego tanie możemy kupić także:

  • szczotki do włosów;
  • kosmetyczki;
  • zestawy gąbeczek do makijażu. 

Aby skorzystać z promocji "1+1 za 50 %", musisz zrobić zakupy za co najmniej 15 złotych. Akcja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Co ważne, oferta jest dostępna w sklepie online oraz w drogeriach stacjonarnych sieci Hebe. 

Zobacz wideo Prosty i elegancki makijaż do pracy:

Promocja w Hebe. Bestsellerowy kosmetyki znaczniej taniej

Warto wspomnieć, że z okazji dziesiątych urodzin sieci drogerii Hebe, wiele bestsellerowych kosmetyków możemy kupić znacznie taniej. Oprócz wspomnianego tuszu Gosh Catchy Eyes, który kosztuje obecnie 19 złotych, są to także:

  • Miya Cosmetics, nawilżający krem pod oczy (27,99 zł zamiast 39,99 zł);
  • Tołpa Dermo Face Sebio, peeling 3 enzymy (21,99 zł zamiast 34,99 zł);
  • Revox Just, Kwas salicylowy (16,99 zł zamiast 24,99 zł);
  • Miya Cosmetics, 5-minutowa maseczka oczyszczająca z kompleksem z kwasem azelainowy i glicyną (24,29 zł zamiast 34,99 zł);
  • Maybelline tusz do rzęs czarny Colossal Volum Express (29,99 zł zamiast 38,99 zł).

Może cię także zainteresować:

Więcej o: