Numerologia 7 - znaczenie liczby 7. Na drodze do prawdy

Numerologia 7 - co kryje się za tą cyfrą? Sprawdź, dlaczego 7 jest tak wyjątkowa i które znaki zodiaku współgrają z siódemką. Wejdź do świata numerologii.

Numerologia 7

Bez względu na to, czy wierzymy w tajemniczą wibrację danej cyfry to i tak każdy chociaż raz stwierdził, że wszędzie widzi na przykład liczbę 7. Co kryje się za podążającą 7 i co na temat tej cyfry mówi numerologia? Więcej na temat numerologicznej 7 dowiesz się z dalszej części artykułu. 

Symbolika liczby 7 - sprawdź, co oznacza 

7 oznacza drugie dno, ale w pozytywnym znaczeniu. Nie chodzi o podstęp, ale o większy sens, po który warto sięgnąć poza powierzchowną górę. Symbolika liczby 7 oznacza więc ukrytą mądrość i prawdę, na której poszukiwania warto się wybrać. 7 jest też uznawana za szczęśliwą cyfrę, młode pary często pobierają się w dzień z 7 w dacie. 

Numerologiczna 7 - kim jesteś? 

Numerologiczne 7 to idealne połączenie analitycznego umysłu z ogromną intuicją. Taki duet cech pozwala zgłębić wiedzę, która jest często poza pojęciem innych. Numerologiczna 7 może odkryć ukryte prawdy, które będą miały znaczenie także dla innych. 

Numerologia 7 - główne cechy charakteru

Osoby obdarzone wibracją cyfry 7 są: 

  • Spostrzegawcze 
  • Duchowe
  • Sceptyczne
  • Introspekcyjne 
  • Samotne
  • Tajemnicze 
  • Mądre 
  • Głodne wiedzy 
  • Praktyczne 
  • Analityczne 
Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

7 numerologia - silne strony 

7 odczuwa silne połączenie ze światem duchowym, przez co ma otwarty umysł na tajemniczą mądrość, która prowadzi ją przez życie. Duchowość w przypadku 7 nie oznacza jednak ograniczenia przez religię. 7 w numerologii to też duża ciekawość na to co nowe, 7 zawsze chce się uczyć nowych rzeczy i z chęcią stawia się w roli ucznia. Osoby, które są numerologiczną 7, cechuje też duża analityczność, co pomaga im odróżnić informacje ważne od tych zupełnie niepotrzebnych. 

Liczba 7 - słabe strony 

Nie można nazwać tego totalną wadą, ale 7 lubi samotność. Pogrążona w myślach i poszukiwaniach nowych teorii często nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym, przez co może być odbierana jako osoba, która żyje w trybie samotnika. Niektórym nie podoba się też fakt, że 7 lubi mieć swoje sekrety i nie dzieli się nimi. Liczba 7 w numerologii oznacza też podejrzliwość, czasami mocno nad wyraz. 7 zdarza się szukać problemów tam, gdzie ich nie ma, co może powodować problemy z komunikacją z otoczeniem. 

Znaki zodiaku powiązane z tą cyfrą to Ryby i Waga. Waga jest niezwykle analityczna, a Ryby to najbardziej uduchowiony ze wszystkich znaków. 7 to zdecydowanie dobra wibracja dla tych znaków. 

Zobacz też: Numerologia 4 - znaczenie liczby 4. Siła i sprawczość

Więcej o: