Karolina Szostak zmieniła fryzurę! To uczesanie odejmuje lat i jest bardzo modne

Karolina Szostak przeszła kolejną metamorfozę. Tym razem postawiła na odważne uczesanie, które odjęło jej lat. Prezenterka pochwaliła się nim na Instagramie.Ta modna fryzura to hit na lato. Jest bardzo urocza i prezenterka wygląda w niej rewelacyjnie.

Karolina Szostak zaskoczyła fanów kolejną metamorfozą. Prezenterka niedawno zdecydowała się na skrócenie swoich włosów i modny long bob z grzywką, tym razem jednak, zaszalała z niebanalnym uczesaniem. Prezenterka pochwaliła się efektem na Instagramie, dodając wideo z salonu fryzjerskiego. 

Zobacz wideo Najmodniejsza fryzura sezonu! Zobacz, jak zrobić bokserskie warkocze

Karolina Szostak zmieniła fryzurę! Jak wygląda?

Karolina Szostak zmieniła fryzurę. Prezenterka, która do niedawna prezentowała fryzurę w stylu blond bob z grzywką, tym razem zaplotła swoje włosy w najmodniejszą fryzurę sezonu. Gwiazda zdecydowała się na dwa dobierane warkocze, które są bardzo wygodne i prezentują się rewelacyjnie. Na Instagramie zamieściła wideo, gdzie pokazuje swoją nową fryzurę w pełnej okazałości. To uczesanie odejmuje lat i wspaniale podkreśla rysy twarzy. Jest idealne na słoneczne dni. 

 

Karolina Szostak w nowym uczesaniu. Fani są zachwyceni

Karolina Szostak postawiła na fryzurę, która dodatkowo odjęła jej lat. Zauważyli to fani, którzy od razu postanowili skomentować korzystny wygląd prezenterki. Obserwatorzy nazwali gwiazdę żartobliwie "małolatą" i porównali do... dziewczynki z podstawówki. Karolina Szostak aż tak odmładzającego efektu chyba się nie spodziewała. 

Pasują ci bardzo!
Dosłownie dziewczynka z podstawówki!
Małolata

Karolina Szostak postawiła na warkoczyki. Jakie są najmodniejsze fryzury sezonu?

W tym sezonie rządzą dobierane warkocze, ale nie tylko. Oprócz tej fryzury, warto zwrócić uwagę na stylizację shaggy hair i grzywkę w stylu curtain bangs. Popularny jest również bun lift. To fryzura uwielbiana przez gwiazdy, która także odejmuje lat. Królują też kolorowe spinki, opaski i duże frotki

Więcej o: