Natalia Siwiec zdjęła doczepy. Jak teraz wygląda? "W takiej długości najlepiej"

Natalia Siwiec opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, pod którym poinformowała swoich fanów, że na jakiś czas zrezygnowała z doczepianych pasm. - Ale po co doczepiać jak ma się takie włosy? - pyta pod postem jedna z fanek.

O Natalii Siwiec zrobiło się głośno osiem lat temu, kiedy to nieznana do tej pory szerokiej publiczności fotomodelka została okrzyknięta Miss Euro 2012. Od tego czasu Natalia nie zwalnia tempa i cały czas rozwija swoją karierę. Ma na swoim koncie nie tylko liczne sesje zdjęciowe, ale także rolę filmową - Siwiec zagrała w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego. Poza tym celebrytka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln osób.

Natalia Siwiec zdjęła doczepy. Jak teraz wygląda?

Niedawno Siwiec opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, pod którym poinformowała swoich fanów, że na jakiś czas zrezygnowała z doczepianych włosów. - Odpoczywamy chwilkę od doczepiania. Chcę teraz trochę je poolejować i nadal akcja zapuszczanie trwa - napisała.

 

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Zdaniem niektórych Siwiec niepotrzebnie doczepia włosy.

Ale po co doczepiać jak ma się takie włosy?
W takiej długości najlepiej!
Piękne włosy

- czytamy pod zdjęciem Siwiec.

Olejowanie włosów krok po kroku

Zabieg, o którym wspomniała Siwiec, czyli olejowanie włosów, cieszy się w ostatnich latach ogromną popularnością. Do jego wykonywania potrzebujemy zazwyczaj jedynie dobrego oleju. Radzi się, by był to produkt roślinny i nierafinowany. Warto także zwrócić uwagę na to, czy był on tłoczony na zimno. O jakich zasadach warto pamiętać w trakcie wykonywania zabiegu? Oto krótki poradnik dla początkujących:

  • Na początku przygody z olejowaniem radzimy, by trzymać olej na włosach od 30 minut do dwóch godzin.
  • Wyważ ilość aplikowanego produktu. Zbyt mała skutkuje brakiem efektów, z kolei zbyt duża obciąża włosy.
  • W przypadku długich włosów nakładaj 2-3 łyżki oleju. 
  • Jeśli jesteś posiadaczką krótszych włosów nakładaj 1,5 łyżki.
  • Zazwyczaj radzi się, by aplikować olej do ucha w dół. Nakładanie produktu na całe włosy może obciążyć cienkie i delikatne włosy.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: