Anna Starmach urodziła! Pokazała urocze zdjęcie i zdradziła imię synka. Jest nieco staromodne

Anna Starmach urodziła synka! Pochwaliła się na Instagramie zdjęciem i zdradziła, jak ma na imię. Postawiła na tradycyjne, choć mało popularne. Posypały się gratulacje, wśród nich komentarze gwiazd. Głos zabrał m.in Michel Moran i Olga Frycz.

Anna Starmach urodziła. Gwiazda Masterchefa pochwaliła się uroczym zdjęciem, na którym widzimy jej najmłodszego potomka. Kucharka ma już córkę - Jagienkę, która ma już trzy lata. Teraz do wesołej rodziny dołączy synek, któremu nadano równie ciekawe imię. Jest tradycyjne, ale dosyć staromodne. Fanom bardzo się spodobało i postanowili tłumnie pogratulować świeżo upieczonej mamie. Wśród gratulacji pojawiły się komentarze popularnych gwiazd.

Zobacz wideo Ida Nowakowska wyszła ze szpitala. Nagrała filmik z podziękowaniami. "Do zobaczenia niebawem"

Anna Starmach urodziła synka! Jak ma na imię?

Anna Starmach urodziła synka i pochwaliła się jego imieniem. Okazuje się, że jej drugie dziecko będzie nosiło imię Gustaw, a w zdrobieniu - Gucio. To ciekawe imię, jest obecnie mało popularne. Ze zdjęcia możemy wnioskować, że Anna Starmach czuje się już dobrze i szczęśliwie dzieli czas z rodziną i jej nowym członkiem. Uznanie dla wyjątkowego imienia, oraz gratulacje z powodu porodu, postanowili przesłać w komentarzach fani. Wśród obserwatorów także Michel Moran, który napisał:

Piękne imię. Gratuluję

Amayah Castillo Ta dziewczynka ma 6 lat i wygląda, jak lalka! Sławę przyniósł jej jeden szczegół

Zdjęcie kulinarnej gwiazdy skomentowała również aktorka, a prywatnie również mama małej Helenki - Olga Frycz. Obie panie znają się i lubią. Ich córki także są koleżankami. Aktorka napisała:

Aniu dużo zdrowia i siły dla Ciebie, a dla Gucia tysiące całusów
 

Anna Starmach pochwaliła się zdjęciem synka. Jak wygląda?

Anna Starmach opublikowała na Instagramie zdjęcie, które prawdopodobnie zostało zrobione w szpitalu. Na rękach trzyma swojego synka i tuli go do siebie. Nie widzimy jego twarzy, ale jesteśmy pewni, że będzie podobny do obojga rodziców. Gwiazda dba o prywatność swojej rodziny i zdjęcia z jej córką - Jagienką, są publikowane dosyć rzadko, a jeśli już, to nie widzimy jej twarzy. Z filmów, które pojawiają się na jej Instastory widzimy, że mała córeczka chętnie gotuje z mamą i jest pomocna w wielu sytuacjach. Oczekiwała także na swojego braciszka, tuląc brzuch mamy. Prywatnie kucharka jest związana z Piotrem Kuskiem, z którym wzięli ślub w 2017 roku. 

Emily Ratajkowski pokazała się w bikini. Fani nie mogą uwierzyć, że niedawno urodziła. 'Jakim cudem?!' (zdjęcie ilustracyjne) Emily Ratajkowski pokazała się w bikini po porodzie. - Jakim cudem?! - pytają fani

Więcej o: