Numerologia 5 - znaczenie liczby 5. Tam, gdzie wieje wiatr

Numerologia 5. Wiedza na temat słabych i mocnych stron może skutecznie pomóc w codziennych obowiązkach. Numerologiczna 5 to prawdziwy żywioł, sprawdź wibracje wokół tej cyfry.

Numerologia 5

Dlaczego co jakiś czas pokazuje się nam konkretna cyfra? Może to być numer mieszkania lub na przykład dzień miesiąca, który zawsze jest wyjątkowy i można się spodziewać samych magicznych rzeczy. Towarzyszy Ci 5? Sprawdź, co na ten temat mówi nauka na temat liczb. Więcej na temat numerologicznej 5 dowiesz się z dalszej części artykułu. 

Cyfra 2 Numerologia 2 - znaczenie liczby 2. Wdzięk i moc

Symbolika liczby 5 - sprawdź, co oznacza 

5 oznacza ciekawość i wielki apetyt na życie. Symbolika liczby 5 mówi o poszukiwaniu nowych wrażeń, 5 nie planuje i nie snuje skrupulatnych scenariuszy, tylko wychodzi z domu i jest otwarta na wszystko, co nowe, na to czym zaskoczy ją życie. 

Numerologiczna 5 - kim jesteś? 

5 płynie z prądem, idealnie przystosuje się do każdej nowej sytuacji. Numerologiczna 5 od dziecka nie ma problemu z pierwszym dniem w przedszkolu, czy szkole. W dorosłym życiu chętnie podąża za tym, co nowe i nie boi się zmiany pracy, czy nawet profesji. 5 jest mistrzem adaptacji.

Numerologia 5- główne cechy charakteru

Osoby obdarzone wibracją cyfry 5 są: 

  • Skłonne do podejmowania ryzyka 
  • Nieobliczalne 
  • Społeczne 
  • Niezależne 
  • Niespokojne 
  • Towarzyskie 
  • Nieobliczalne 
  • Elastyczne 
Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

5 numerologia - silne strony

Silną stroną 5 jest to, że widzi wszystko dookoła, nie skupia się tylko na jednym celu, co przynosi jej często dodatkowe korzyści. Pełny obraz sytuacji w kontrze do przysłowiowych klapek na oczy. 5 w numerologii to także zamiłowanie do eksperymentów, 5 gotowa jest wszystko zbadać osobiście i przekonać się na własnej skórze, co czai się za zakrętem. Kolejną zaletą 5 jest umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków, nie jest przywiązana do miejsca pracy, czy miejsca zamieszkania, jest gotowa porzucić to wszystko w 5 minut, co sprawia, że nie zamyka się na nowe szanse. 5 są też bardzo towarzyskie, nie stronią od ludzi i mają duże grono znajomych i przyjaciół. 

Numerologia 3 - znaczenie liczby 3. Zdjęcie ilustracyjne Numerologia 3 - znaczenie liczby 3. Optymizm i kreatywność

Liczba 5 - słabe strony 

Liczba 5 oznacza też brak zobowiązań, co może rzutować na relacje. 5 odbiera wszelkie więzi jako nudę i stagnację, ciężko jest jej zagrzać miejsce gdzieś dłużej. Partner może tylko zaakceptować taką sytuację, zmiana 5 nie wchodzi w grę. Nie przychodzi jej też łatwo skupienie, szybko się rozprasza, co jest problematyczne podczas zajęć szkolnych, czy pracy. 5 ma też tendencję do marnowania czasu, często angażuje się w projekty, które zwyczajnie nie rokują i widzą to wszyscy oprócz 5. 

Znaki zodiaku powiązane z tą cyfrą to Lew, Panna i Bliźnięta, które są zawsze gotowe, by podążyć w całkiem nowym kierunku. 

Zobacz też: Numerologia 4 - znaczenie liczby 4. Siła i sprawczość

Więcej o: