Numerologia 3 - znaczenie liczby 3. Optymizm i kreatywność

Numerologia 3 - jaka tajemnica kryje się za tą cyfrą? Sprawdź jakie cechy dotyczą numerologicznej 3 i dlaczego ta cyfra towarzyszy Ci w życiu.

Numerologia nie jest uznawana za oficjalną naukę, można jej wierzyć lub nie, ale warto zwracać uwagę na znaki. Cyfry, które towarzyszą nam niby przypadkiem, mogą mieć niezwykłe znaczenie. Jesteś numerologiczną 3, a może często w Twoim życiu pojawia się właśnie ta cyfra? Sprawdź jej ukryte znaczenie. 

Symbolika liczby 3 - sprawdź, co oznacza 

Radość, optymizm, nieszablonowe pomysły to wibracje, które krążą wokół 3. Symbolika liczby 3 to także dobra komunikacja, umiejętność zjednywania sobie ludzi. 3 tworzą dobre i długie związki w różnych konfiguracjach. 

Numerologiczna 3 - kim jesteś? 

3 to artystyczne dusze z głową pełną oryginalnych pomysłów, twórcza ekspresja to w skrócie numerologiczna 3. Osoby urodzone pod znakiem 3 nie przepuszczą żadnej okazji do zabawy. Tym bardziej że przyciągają do siebie mnóstwo przyjaciół i znajomych. 3 tworzą doskonałe pary, sprawdzają się zarówno w roli małżonków jak i kochanków. 

Numerologia 3 - główne cechy charakteru

Osoby obdarzone wibracją cyfry 3 są: 

  • Pełne młodzieńczej energii 
  • Towarzyskie
  • Gadatliwe
  • Naiwne 
  • Pełne optymizmu 
Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

3 numerologia - silne strony 

3 wykazują dziecięcą ciekawość, która sprawia, że z otwartym umysłem idą przez życie, wykorzystując każdą nawet najmniejszą szansę. Po drodze spotykają mnóstwo pomocnych ludzi, którzy są im życzliwi. Relacje i komunikacja to także domena 3, która lubi być pośród ludzi. Udane związki i długoletnie przyjaźnie, tym właśnie mogą się pochwalić. 3 w numerologii oznacza także wrodzony urok, którym 3 skutecznie czarują otoczenie. 

Liczba 3 - słabe strony 

Liczba 3 ma także swoje słabsze oblicze. 3 przez swoją dziecięcą naiwność często popada w niewłaściwe towarzystwo i podejmuje decyzje pod wpływem impulsu. Wybory osób spod numerologicznej 3 nie zawsze są trafne, przez brak doświadczenia i postawę lekkoducha same ściągają na siebie kłopoty. 3 mają też duży problem ze skupieniem na jednym zadaniu. To może generować komplikacje w szkole i w pracy, ale na szczęście urok osobisty 3 ratuje ją z każdej opresji. Kolejny zarzut wobec 3 to zbytnia powierzchowność, 3 żyją z dnia na dzień i nierzadko szukają głębszego sensu. 

Znaki zodiaku powiązany z tą cyfrą to Bliźnięta i Strzelec, które żyją dla nowych doświadczeń i z radością witają każdy nowy dzień.

Zobacz też: Na te znaki zodiaku czeka wielka miłość. Lato skrywa przed nimi romantyczną niespodziankę!

Więcej o: