Klaudia Halejcio w ciąży rozbawiła fanów na Instagramie. Zamieściła krótki film. "Do rozwiązania coraz bliżej"

Klaudia Halejcio w ciąży, opublikowała radosny film na Instagramie. Prezentuje ciążowy brzuch w zabawny sposób. Zdradziła też, że bardzo boi się rozwiązania, które ma nastąpić już niedługo.

Klaudia Halejcio jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka opublikowała zabawny film, w którym prezentuje swój wydatny, ciążowy brzuch. Obecnie mija 35 tydzień, a do rozwiązania coraz bliżej. Celebrytka zdradziła swoje obawy, ale przy okazji rozbawiła obserwatorów. Jej brzuch zyskał oczy i buzię!

Zobacz wideo Maffasion ukrywała swoją ciążę. Czego jeszcze nie pokazuje w sieci?

Klaudia Halejcio w 35 tygodniu ciąży. "nie mogę się doczekać"

Klaudia Halejcio chętnie prezentuje swoje ciążowe kształty. Na Instagramie publikuje zdjęcia z sesji i dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Widać, że ten czas bardzo jej sprzyja, ponieważ aktorka wygląda przepięknie. Wiemy już, że urodzi córeczkę, a więc spełni się jej marzenie, o którym wielokrotnie mówiła. Wybrane zostało już nawet imię. Dziewczynka będzie się nazywać Nel. 

 

Klaudia Halejcio opublikowała zabawny filmik, na którym prezentuje ciążowy brzuch i tańczy w żółtej kurtce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że brzuch ma dorysowaną buzię i wygląda przekomicznie. Kurtka jest założona tak, jakby była kontynuacją ciałka "ciążowego stwora". Widać, że celebrytka ma ogromne poczucie humoru. Pod filmem napisała, że nie może doczekać się porodu

Do rozwiązania coraz bliżej, nie mogę się doczekać

Patrycja Szreder Patrycja Szreder schudła po ciąży 17 kg. Fani są zachwyceni jej metamorfozą.

Klaudia Halejcio obawia się porodu? Podzieliła się przemyśleniami

Klaudia Halejcio zdaje się być urodzoną optymistką, ale to prawdopodobnie tylko pozory. W jej przypadku "dobra mina do złej gry" może być trafnym określeniem. Mimo, że wszyscy trzymają kciuki i życzą jej jak najlepiej, to aktorkę niepokoi niewielka ilość czasu, która pozostała do rozwiązania. Mimo zabawnego filmiku, pod postem widzimy również dalszą część opisu. 

Niech Was nie zmyli moje poczucie humoru bo trzęsę portkami ze strachu

Klaudia Halejcio Halejcio pozuje w sukience z sieciówki. Idealnie podkreśla ciążowy brzuszek

To całkowicie normalne, ponieważ gwiazda niedługo zostanie mamą po raz pierwszy, a ciąża wzbudza silne emocje. Pędzący nieubłaganie czas sprawia, że nie możemy wszystkiego zaplanować tak, jak byśmy chcieli. Mamy jednak nadzieję, że te obawy okażą się zupełnie niepotrzebne. Klaudii Halejcio życzymy szczęśliwego rozwiązania pozbawionego stresu, a także samych uśmiechów. 

Więcej o: